Wizard101 – potyczki czarodziejów

Dla dzieci Do pobrania Fantasy MMORPG Przygodowe Science-fiction

Jak często wspominasz czasy Harrego Pottera? Mały czarodziej dysponujący olbrzymią mocą. Chłopiec uwielbiany przez tłumy. Wielki bohater ratujący świat magii przed zagładą, budzącego postrach w żyłach czarnoksiężnika. To co… Chciałbyś zostać takim Harrym? A może kimś znacznie potężniejszym? Teraz możesz urzeczywistnić swoje dziecięce fantazje. Dołącz do tajemniczego świata Wizard101.

zagraj_teraz

W wirtualnej rzeczywistości wcielamy się w postać młodego maga. Na początku jest on niedoświadczony, właściwie nie ma pojęcia o sztuce czarowania, dlatego by nabyć te umiejętności, musi udać się do szkoły. Gra oferuje aż siedem różnych szkół magii, a każda z nich uczy innych zaklęć. My, młodzi czarownicy zostaniemy przydzieleni do odpowiedniej z nich na postawie udzielonych odpowiedzi na pytania zadane przez grę. Warto dodać, że szkoły magiczne w dużym stopniu oparte są na żywiołach, a dobra wiadomość jest taka, że sami również możemy wybrać szkołę najbardziej odpowiadającą naszym oczekiwaniom.

wizard101_me_by_nightcoreremixd5ypfz6

W trakcie naszej nauki przyswoimy nie tylko wiedzę, jak należy władać czarami, ale co ważniejsze zdobędziemy potrzebne doświadczenie w posługiwaniu się magią. Same zaklęcia występują pod postacią kart, które będziemy zdobywać, a następnie wykorzystywać w walce z naszymi przeciwnikami. Fajnym punktem gry jest możliwość wyboru płci naszego maga, czy też wyglądu. Nie zapomnij nadać mu zaszczytnego imienia!

Wizard101-Heroes-wizard101-heroes-30688585-806-628

No to zaczynamy naukę w nowej szkole. Pierwszy dzień, nowi kumple, stres… No chyba nie w tym świecie. Od momentu wkroczenia na teren naszej uczelni widzimy, że została ona zaatakowana przez czarnoksiężnika o imieniu Malistaire i jego demonicznych przyjaciół. Naszym zadaniem jest unicestwienie wrogów, przy pomocy dyrektora szkoły – niejakiego Ambrożego. Po zwycięskim starciu otrzymamy czarodziejskie szlify. Pierwsza akcja jest tak naprawdę małym testem w grze, a zarazem wstępem prowadzącym do niezapomnianej przygody! Z czasem za wygrane rozgrywki będziecie otrzymywać kolejne szlify, a następnie wykonując przypisane wam zadania, powoli wespniecie się na sam szczyt czarodziejskiej hierarchii.

wizard101-china

Coraz to ważniejsze tytuły i poziomy doświadczenia wiążą się z nowymi wyzwaniami i krainami do odkrycia! Akcja Wizard101 ma miejsce w wielu tajemniczych i intrygujących magicznych światach, do których udacie się wraz z rozwojem gry. Spokojnie nie musicie przemierzać tych wymyślnych ziem sami! Towarzyszyć wam będą wasi wierni kompani, na których grzbietach przemieszczać się będziecie – smoki, konie, a może latająca miotła? – to tylko niektóre z proponowanych wierzchowców, które oferuje gra. Wybór należy do was!

wizard101-12-700x525

Najbardziej ekscytującym elementem gry są oczywiście magiczne pojedynki! Starcia dokonywane są w turach, a walczyć możecie zarówno w pojedynkę jak i grupowo! Swoje zaklęcia będziecie wypowiadać za pomocą kart, które przechowywać musicie w podręcznych plecakach (co by ich nikt nie skradł). W sumie natkniecie się na około 1000 różnych rodzajów wrogów! Czary zbierać i kolekcjonować będziecie poprzez miażdżenie przeciwników czy też poprawne wykonanie danego zadnia. Pamiętajcie, że zwycięskie pojedynki nie tylko dają nam profity w postaci dodatkowych zaklęć, ale przede wszystkim zwiększają poziom doświadczenia naszych magów i pozwalają zyskać przydatne w dalszych etapach gry akcesoria.

kids-fantasy-mmorpg-mmo-games-wizard-101-character-create-screenshot

W wolnych chwilach zachęcam do hodowania własnych pupili, którzy w przyszłości pomogą wam w starciu z potężnymi czarnoksiężnikami, czy też tworzenia magicznych obiektów, które również zaowocują kiedyś w walce.

Rozwijaj moce swojego adepta, nabywaj nowe umiejętności i broń swoją szkołę przed czarnymi mocami, by zyskać uznanie i miano niepokonanego czarodzieja!

zagraj_teraz

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments