Warframe – darmowa multi strzelanka

3D Do pobrania Multiplayer Science-fiction Strzelanki

Obecnie wielu naukowców pracuje nad wytworzeniem sztucznej inteligencji. Przecież byłoby super prowadzić konwersację z robotem, który ma własne życie. Czy jego postrzeganie świata znacznie różniłoby się od ludzkiego? Ile wspaniałych rzeczy moglibyśmy wspólnie dokonać… A może zostalibyśmy wyparci przez własną technologię? Sprawdźmy to przenosząc się w odległą przyszłość, na ciemną stronę galaktyki.

zagraj_teraz

Warframe to darmowa kooperacyjna strzelanka. Akcję rodem z science fiction wprowadziło na przeglądarki studio Digital Extremes – twórcy tak zacnych tytułów jak Dark Sector czy The Darkness 2. Już same mroczne nazwy pobudzają wyobraźnię 😉

W skrócie… gracze przydziewają kosmicznie zaawansowane zbroje i wraz z innymi wyruszają do walki przeciwko złym i przebrzydłym wrogom wyposażonym w równie zaawansowaną sztuczną inteligencję.

warframe-screen-02-ps4-us-04sep14(psmedia.playstation.com)

Wygląda na to, że sprawdził się czarny scenariusz. Trwa wojna, ale nie pomiędzy ludźmi – tych już nie ma. Szczątkowa, na skraju wyginięcia rasa Tenno zmaga się z destrukcyjną sztuczną inteligencją zwaną Grinner.

Los Tenno był już przesądzony, ale odkryto egzoszkielet, który jest artefaktem nieistniejącej od dawna cywilizacji. Właściwości pancerza bojowego nazwanego Warframe są na tyle potężne, że mogą z nich korzystać wyłącznie Tenno. Aby odkryć wszystkie tajemnicze możliwości nowej broni, wymagane jest poświęcenie z Twojej strony.

Skorzystaj z szansy, jaką dała Ci Lotus wydobywając Cię z komory hibernacyjnej. Lotus nauczy Cię jak kontrolować zbroję, jak wykorzystać jej potencjał mobilności, oraz kontroli nad żywiołami.

Warframe2014-03-2617-27-20-86

Po rejestracji w grze zmienisz się w wojownika, który świetnie posługuje się bronią białą (mieczem), wykonuje unikalne akrobacje, ale też radzi sobie z cięższym kalibrem wykorzystując broń palną. Czeka na Ciebie także wprowadzenie w postaci samouczka.

Na samym podstawowym warframe się nie kończy… Ciagle rozwijasz swój pancerz, a niebezpieczne misje pomagają w zdobywaniu cennego ekwipunku.

Swoje doświadczenie budujesz poprzez zabijanie przeciwników, pomoc w trudnych sytuacjach swoim kompanom, a także wykonując misje.

Warframe-main(eggplante.com)

Dzięki opancerzeniu wbrew pozorom stajesz się bardzo szybki. Wykorzystując dodatkowe wyposażenie dostosowujesz się do zaistniałej sytuacji. Wykorzystaj ten potencjał.. Modyfikacje sprawiają, że stajesz się wraz ze swoimi mocami unikalny, ponieważ ich dobór i wykorzystanie zależą wyłącznie od Ciebie. Możesz zrobić pożytek z fal energii i rozgromić przeciwników. Bariery ochronne ochronią Cię natomiast przed furią wroga.

Odgórnym założeniem gry jest działanie kooperacyjne, więc tryb multiplayer nikogo nie powinien zdziwić. W grupie działania kierowane przeciwko Grineerom są o wiele bardziej skuteczne, ale nie myśl sobie, że będzie łatwo 😉 Zresztą wataha sprzyja i uczy wzajemnej współpracy – pomagaj innym, a oni pomogą Tobie.

Warframe oferuje setki (co ważne) generowanych losowo misji, oraz właściwie nieskończoną ilość pojedynków. Twoja rasa otrzymała ostatnią szansę na przetrwanie. Zbierz drużynę i przywróć jej dawną chwałę.

 zagraj_teraz

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments