Urban Rivals – karciana inwazja

Fantasy MMORPG Strategiczne

Szukasz rozrywki na nudne wieczory? Pragniesz rywalizacji? Wypróbuj darmową grę karcianą z kategorii MMO, w której liczy się strategia! Zbierz rozmaitą talię kart, wykaż się taktyką i staw czoła przeciwnikom! Świat pełen niepewności, planowania i ekscytacji już czeka!

zagraj_teraz

urban-rivals

W przeglądarkowej rzeczywistości Urban Rivals posługujemy się niezwykłymi kartami. Prezentują one uczestników gangów. Z zebranych kart kreujemy tzw. Decki, dzięki którym będziemy mogli rywalizować z przeciwnikami z całego świata! Początkowo do dyspozycji mamy zaledwie osiem kart, z czego do każdej rozgrywki losowane są cztery. Spokojnie, w grze istnieje samouczek, który pomoże każdemu niedoświadczonemu nowicjuszowi zapoznać się ze wszystkimi podstawowymi zasadami. Pamiętajcie, siła karcianych postaci siłą, ale sukcesem do zwycięstwa jest przemyślane wykorzystywanie i łączenie swoistych cech każdej z kart.

UrbanRivalsScreenshot

Nie zdziwcie się zatem, że często gracz, z wydawałoby się, słabszą talią kart, po prostu was ogra, dzięki umiejętnemu posługiwaniu się mocnymi stronami swoich kart. Niesprawiedliwe? – nie sądzę! Po prostu geniusz strategiczny górą! Dlatego mniej oczy szeroko otwarte, skup się i działaj. Aby powiększyć swoją ubogą talię kart, gracze mogą dokonać wymiany bądź transakcji kart, dzięki czemu zwiększy się ich szansa na wygraną. Istnieje też coś takiego jak pillzy – są to szczególne punkty akcji, które również wzmacniają zagrywkę karcianą. Dobra wiadomość jest taka, że w grze zarówno my jak i nasi przeciwnicy widzimy swoje Pillzy. Przez co możemy przewidzieć ruch wroga i zastosować odpowiednią obronę, albo zaskoczyć swojego przeciwnika i wykonać zagranie, którego ten by się nie spodziewał. Żeby nasz bohater stał się najlepszym strategiem na serwerze, musisz stale udowodniać i udoskonalać swoje umiejętności w karcianych rozgrywkach. Każda taka akcja uczy czegoś nowego!

UrbanRivals_screenshot_08

W wirtualnym świecie karcianych potyczek, walki odbywają się na różnego rodzaju arenach, natomiast sam rodzaj miejsca, w którym staczamy pojedynek zależy od poziomu naszej postaci. W Urban Rivals do wyboru mamy setki kart, które pogrupowane są na wiele różnych gangów. Dla przykładu mogę wymienić: Bangers, Uppers, czy Freaks. Każda z nich, ma swoisty i inny system rozwoju postaci, który wzrasta wraz ze zdobywanym doświadczeniem naszego bohatera. Bywa, że karta pozornie słaba przez pierwsze poziomy gry, staje się naprawdę silna i pokonuje swoich przeciwników bez problemu na wyższych levelach. Karty mają indywidualny współczynnik mocy czy też obrażeń. Możemy też zdecydować się na ich zakup w specjalnych marketach za tzw. clitzy. Warto wspomnieć, że postacie zmieniają swój wygląd z każdym kolejnym poziomem gry!

Urban_Rivals_1

Urban Rivals to fascynująca grą, która wprawi nas w miły nastrój, i wypełni nudne wieczory uczuciem ekscytacji! Do dyspozycji jest tak wiele taktyk czy strategii, że na pewno karciane potyczki pochłoną Cię do reszty. Udowodnij, że zasługujesz na miano najlepszego gracza! Poszerzaj zakres swojej mocy, umiejętnie wykorzystuj nabywane zdolności, zaproś do zabawy swoich kumpli i do dzieła!

zagraj_teraz

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments