The Settlers Online – iście Królewsko

Ekonomiczne Wojenne

Czy uważasz się za dobrego stratega? Poszukujesz gry, która zdoła sprostać Twoim myślicielskim wymaganiom i zatrzymać Cię w wirtualnym świecie na dłużej niż 15 minut? Tak…? W takim razie mam coś specjalnie dla Ciebie – The Settlers Online! To kontynuacja legendarnej już gry strategicznej The Settlers, która została wyprodukowana przez niewątpliwe guru w przemyśle gier komputerowych, a mianowicie Blue Byte Software, wydana natomiast została przez Studio Ubisoft! I najważniejsze, czy wspomniałem, że jest to gra przeglądarkowa dostępna całkowicie ZA DARMO? (jak zwykle 😉 )

zagraj_teraz

Jak to w poprzednich częściach The Settlers bywa, podstawowe elementy gry zostały zachowane i w tejże serii, dlatego też to zupełnie nieważne, czy jesteś nowicjuszem, czy graczem z szerokim stażem. Gwarantuję, że producenci gry zadbali o to, by każdy był zadowolony! Co więcej przeglądarkowa wersja gry została uproszczona, więc każdy szybko zorientuje się o co w niej chodzi!

W The Settlers pełnimy rolę przywódcy królestwa – prawdziwego zarządcy, którego zadaniem jest dbanie o systematyczny rozwój królestwa. To władca decyduje o budowie całej infrastruktury – wznosi budynki pamiętając o ich znaczeniu dla wzrostu ekonomicznego.

the-settlers-online-o(gamezilla.komputerswiat.pl)

Zdobywamy też odpowiednie materiały do budowy nowych miejsc i oczywiście surowce. By poszerzyć obszar naszego terytorium i rozciągnąć granice Królestwa niezbędna jest armia, za pomocą której możemy stawiać czoła wrogim oddziałom, a także bronić własnego imperium.

Strzeż się wirtualnych bandytów, którzy na pewno spróbują przeszkodzić Ci w rozwoju Twojego cesarstwa! Należy pamiętać, że dobry władca to taki, który pamięta o swoich poddanych, więc miej na uwadze zaspokajanie ich elementarnych potrzeb. Przykład? – wybudowanie piekarni zapewni naszym osadnikom pożywienie (i pracę).

the-settlers-online_woodcutters_ui(mmorpg-center.com)

A jakie nowości oferuje nam The Settlers Online? Producenci tego cuda stworzyli coś jak dotąd niespotykanego w poprzednich grach tego rodzaju, a mianowicie specjalną funkcję PREMII GÓRSKICH. Co to właściwie oznacza? Ano tyle, że gracze będą mogli z łatwością pozbyć się z gry niechcianych i wadzących im wysp, dzięki czemu, każdy władca będzie mógł zdobyć nowy teren do zabudowy! Co więcej – Nowe scenariusze (nie nie musicie nic tworzyć, to nie polski). Te scenariusze to nic innego, jak pewne historyjki przedstawiające jakąś zagwozdkę, a zadaniem każdego gracza, jest rozwiązanie opisanych w nich problemów. Scenariusze te dysponują trzema levelami trudności: łatwy, średni i (jak łatwo się domyślić) trudny.

Obok swojego królestwa znajdziesz tysiące innych graczy, z którymi możesz nawiązać kontakty towarzyskie, handlować towarami, zawierać pakty i sojusze.

Do zobaczenia na Dworze 😉

zagraj_teraz

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments