The Pride of Taern – turowe mmorpg

Fantasy MMORPG Multiplayer Przygodowe Science-fiction Strategiczne

Znudzony bezczynnością? Chciałbyś przeżyć dreszczyk emocji? W takim razie przenieś się do niebanalnego, pełnego niebezpieczeństw świata Taern, które w bestialski sposób zostało zaatakowane przez wrogie wojska cesarstwa Utor. Podejmij wyzwanie, ocal ludność spod jarzma oprawców i odzyskaj utracone ziemie. Stań się prawdziwym wojownikiem, pomścij poległych w boju, zmień losy swego królestwa i wreszcie zapisz się w historii jako nieustraszony bohater!

zagraj_teraz

The Pride of Taern to wyjątkowa gra z gatunku MMORPG, która gwarantuje niezapomnianą przygodę. Warto zaznaczyć i pochwalić, że dzieło to zostało stworzone przez naszych nieocenionych Polaków, a konkretnie przez wrocławskie studio Whitemoon. No ale dość ciekawostek, przejdźmy do sedna gry. Otóż całą zabawę rozpoczynamy od stworzenia bohatera. Na samym początku zajmujemy się szczegółowym wyglądem naszego podopiecznego i dokonujemy wyboru płci.

taern-darmowa-gra

Następnie zaś przechodzimy do wyboru klasy. Jest to istotny moment, ponieważ od naszego wyboru zależy jakimi mocami będzie posługiwał się nasz bohater, a co za tym idzie, jakie umiejętności zadecydują o zwycięskim boju. Wirtualny świat dysponuje aż siedmioma różnymi bardziej lub mniej powszechnymi profesjami. Należą do nich: rycerz, łucznik, barbarzyńca, mag, szaman VooDoo, druid i sheed. Jako nowinkę dodam, że gra oferuje ok. 130 różnych gatunków istot, z którymi może wam się przyjść w przyszłości zmierzyć.

taern-gra-walka-bitwa

Co ważne istnieją także bossowie, których unicestwić można tylko grupowo, dlatego bardzo ważna jest praca zespołowa. W czasie rozgrywki nasz bohater zdobywa doświadczenie, dzięki czemu po przekroczeniu konkretnego limitu awansuje na wyższy poziom gry i zdobywa nowe umiejętności. Warto dodać, że świat gry jest niesamowicie rozbudowany. Dzieli się na 4 różne wielkościowo mapy oraz ciąg mniejszych, ale niebywale interesujących lokacji jak np. opuszczone miasteczka, lochy, moczary i bardziej optymistyczne – plaże. Nasza podróż w rzeczywistości fantasy będzie dynamiczna i ekscytująca. Na swojej drodze napotkamy masę magicznych przedmiotów i nieznane postacie, które powierzać nam będą przeróżne misje do wykonania. Zdarzyć się może, że jakiś bogaty kupiec zwróci się do nas o pomoc, czy typ spod ciemnej gwiazdy zapragnie, byśmy wyręczyli go w jakiejś sprawie, ale tylko i wyłącznie od nas zależy czy i jak dane zadanie wykonamy.

To my decydujemy czy wolimy opowiedzieć się po stronie dobra i pomóc słabszym całkowicie za darmo, czy też przejść na ciemną stronę mocy i pobawić się w złoczyńcę, który lubi wszczynać awantury. Każda z misji gwarantuje nam przyrost doświadczenia i zdobycie cennych przedmiotów czy złota. Nasza postać z czasem nabierze również umiejętności wytwarzania i przekształcania charakterystycznych przedmiotów. Kluczowym elementem gry jest turowy system walki. Pojedynki toczą się w Turach, a cała walka rozgrywana jest na rundy. Każda przerwa trwa 10 sekund, w czasie których gracz musi zaplanować swój plan działania i taktykę. A potem następuje tura naszego przeciwnika i tak na zmianę.

taern-polska-gra-turowa

Starcia toczymy z wrogimi graczami lub sztuczną inteligencją (komputer). Jest to ekscytujący moment w grze. Liczy się refleks. Musimy też wykazać się prawdziwym geniuszem strategicznym i umiejętnością szybkiego myślenia. W przypadku kiedy nasza postać polegnie jednak w boju, spotykamy się ze śmiercią i co ciekawe gramy z nią w karty! Skup się więc bowiem od tej rozgrywki zależy Twoje być albo nie być w The Pride of Taern!

Nie zwlekaj Taern czeka na swego wybawiciela!

zagraj_teraz

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments