Streetcrime – zostań szefem mafii

Przygodowe Strzelanki

Interesuje Cię akcja i przestępczy świat? Męczą Cię ciągłe fabuły, w których to dobro zwycięża nad złem? Zapewne często oglądając filmy wyobrażasz sobie, jakby to było wreszcie wcielić się w postać gangstera z prawdziwego zdarzenia i zdominować całe miasto? Odrzuć swe marzenia na bok. Stwórz własny scenariusz i już teraz przenieś się do wirtualnego świata streetcrime.

zagraj_teraz

Wydaje Ci się, że bycie bandziorem jest takie proste? Nic bardziej mylnego… Aby stać się siejącym postrach w mieście, szanowanym przez innych bandytą – musisz sobie zasłużyć. Nie wystarczy, że będziesz zły. Udowodnij, że zasługujesz na swoje miano! Pokaż, że jesteś prawdziwym szefem gangu!

streetcrime darmowa gra gangsterska

Na samym początku jesteś zwykłym szaraczkiem z marginesu. Nieszanowanym, nieznanym człowieczkiem zamieszkującym jakieś miasto. Chcesz być takim nikim? Nie sądzę… Więc weź się do roboty! Swoją karierę gangstera zacznij od dokonywania skromnych kradzieży i ciesz się ze zbiorów. Wyłącz emocje i wyłudzaj kasę od niewinnych przechodniów. Udowodnij swoją siłę i sprawdź się w walkach z innymi. Ale chyba nie chcesz, by ktoś stłukł Cię na kwaśne jabłko co? W takim razie nie zapomnij o systematycznych wizytach na siłowni. Trenuj, ćwicz i buduj masę. Wiadomo, po ciężkim dniu chciałoby się relaksu, dlatego nie krępuj się, napij się piwa czy kawy, które na pewno po wyczerpującym treningu postawią Cię na nogi i zwiększą Twą wytrzymałość.

streetcrime gra być szefem mafii własnej


W mieście, w którym przebywasz jest więcej takich jak Ty. Nie działaj w pojedynkę tylko dołącz do nich, wspinaj się po szczeblach kariery, a z biegiem czasu masz szansę stać się ich bossem! Jako, że jesteś gangsterem łamiącym prawo, nie zapominaj o czyhającej na Twoje potknięcie i śledzącej każdy Twój ruch policji. Bądź ostrożny, bowiem w przeciwnym wypadku czeka Cię odsiadka w więzieniu, która może zniweczyć wszystkie Twoje plany. Jeśli jednak trafisz do kicia, nie zmarnuj tego czasu. Wykaż się sprytem i nawiąż sojusze z innymi opryszkami, którzy dzięki odpowiednim argumentom pomogą Ci obalić konkurencyjny gang, a może nawet przejąć jego teren!

Kim byłby gangster bez kilku dodatkowych zabawek jak szybkie fury, dzięki którym szybko czmychniemy z miejsca przestępstwa, czy też granatów i innej wyspecjalizowanej broni? Dzięki tym przedmiotom będziemy mogli napadać nie tylko na nic nie znaczących niewinnych obywateli, ale przede wszystkim stoczyć bitwę z wrogimi gangsterami – to dopiero akcja! Wszystkie te cacuszka można nabyć na tak zwanym czarnym rynku. Spokojnie im więcej złych uczynków, tym większa nasza sława i ilość pieniędzy.

streetcrime gra pistolety strzelanie

Im nas bandytów więcej tym lepiej! Jak to się mówi – W kupie siła! Razem możemy otworzyć własny biznes i zarabiać krocie np. na sprzedaży nielegalnie hodowanych używek. Ale, ale, mimo iż faktem jest, że jako nieustraszony gang budzimy prawdziwy respekt i zagrożenie w innych graczach, to z uwagi na nasz zasięg i popularność stanowimy łatwy cel do ataków. Z nieukrywanej zazdrości większość bandytów tylko czeka na odpowiedni moment do ataku, dlatego bądźcie czujni! Dobrym pomysłem jest np. współpraca z gliniarzami, w przypadku nadmiernych napadów na nasz gang, dzięki której zaplanujemy pułapkę na naszych wrogów.

streetcrime zostań bandytą

Jako gangsterzy, musimy pamiętać, by zawsze być kilka kroków przed naszymi wrogami, dlatego nie pozwólmy sobie na zacofanie! Poszerzajmy swą inteligencję, spryt, czy siłę i w tym celu wybierzmy się do szkoły. By nasz bohater dobrze wykonywał wszystkie zlecenia, bez uszczerbków zdrowotnych, nie zapominajmy o wizytach na siłowni, gdzie pod okiem trenera specjalisty wyćwiczymy się w walkach i nabierzemy siły i umiejętności niezbędnych w bijatykach. Dzięki wysokiemu intelektowi wzrośnie poziom naszego myślenia, bez problemu zgarniemy kasę za dobrze rozegraną grę w kasynie, czy też zwyciężymy w innych turniejach organizowanych w mieście.

Podejmij wyzwanie, zamień się w szefa gangu, zaznacz swoje terytorium, zapoczątkuj swoje rządy i zaprowadź porządek w niesfornym mieście.

zagraj_teraz

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Telepraca
Telepraca
5 lat temu

Witaj, ciekawy tekst. Dawno nie słuchałem tak ciekawego pisarstwa.