sex

Seks Choszczno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zachodniopomorskie

1. Przeciętna osoba prowadząc seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie niszcz się, jeśli uważasz, że tyle nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Międzyzdroje zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo pożądanych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia poprzez niego ukrywanym. Szacuje się, że przez takie „imprezy” na świecie odchodzi od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Szacuje się, iż w krajach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi kończy na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zminimalizować ryzyko zgonu z powodu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość kobiet uważa całowanie szyi, delikatne klapsy, czy mocne obejmowanie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za dużo interesujące. Większość osób nie posiada jeszcze nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z zmianie facet, który podczas seksu jest zupełnie spokojny oraz nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Międzyzdroje zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do ostatniego, że regularne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego działania seksualnego. U kobiet mięśnie te mówią za zaciskanie pochwy, a dobrze wytrenowane czynią ją nieco ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, kiedy również jednej kobiety. U mężczyzn zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Międzyzdroje zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich traktuje kobiety, które przejmują „inicjatywę” za dużo podniecające, zaś tym, co 70% określiło jak dużo nieatrakcyjne, jest za wielki makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to drugi najczęstszy powód rozpadu związków z wieloletnim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi uważa zdradę za coś złego bez sensu na sytuacje.

Seks Międzyzdroje zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie znacznych zawartości mięsa, czosnku natomiast cebuli, i najbardziej- palenie papierosów- to trzy czynniki, jakie potrafią znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (jeśli jesteś klientem) czy Twojego śluzu (w przypadku kobiet). Jeżeli Twój przyjaciel nie lubi zaspokajać Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie jest tylko w guście Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety zapewne żyć pomocna w efektach. Warto wspomnieć, że owoce (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów tworzonych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Międzyzdroje zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że jeśli kobieta mimo stosowania odpowiedniej diety wielkiej w warzywa i owoce (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, jakie potrafią psuć styl i dodatek śluzu pochwowego) nadal boryka się z przykrym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz lub dwa razy w tygodniu probiotyk i pić sok z żurawiny, by pamiętać o swoją flotę bakteryjną. Po drugie- ekonomiczne będzie spanie bez bielizny, zaś w ciągu dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla niemowląt po wykonaniu siku (zamiast używania papieru) i oczywiście zakup żelu do higieny intymnej, który zamierza odpowiednie PH dla okolic intymnych. Warto te udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, jaka nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% kobiet ma trudność z powodzeniem orgazmu podczas kontaktu seksualnego. Trudność jest tymże prawdziwsza, im bardziej spięta jest Twoja partnerka, to możliwości na wprowadzenie jej do szczytowania, jeśli poznaliście się godzinę temu, masz stosunkowo niewielkie. Jeżeli a chcesz je nieco zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Międzyzdroje zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments