Co kupić mężczyźnie?

Prezenty Ińsko

Zachodniopomorskie

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle istotnych zainteresowań i preferencji. O ile prezent dla ukochanego powtarza się nie tak duży (jednak po latach związku może trudniejszy?), o tyle najsilniejsze kłopoty budzi pytanie, jakie prezenty dla gości spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, i dla ukochanych.

Prezenty Bobolice

1. Zabawne

Wśród prezentów dla pracodawców z poczuciem humoru znaleźć potrafią się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do papieru z nazwiskiem i oryginalnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do wina w fantazyjnym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do podejmowania waty cukrowej, peruka, okładka na pozycję z środowiskiem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?
Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, wartościowym i określonym w duzi od nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis lub wybrać sam z polecanych. Oczywiście potrafią żyć zatem wpisy w stylu: „Jestem najgłośniejszy na świecie” albo „Gdyby więc czytasz, czemu nie wyjdziemy na kawę?” ( ta nieco dla brata lub znajomego). Dla człowieka, kogo mniej znamy, lub mamy za odpowiedniejszą osobę, wybrać możemy krajobraz z ziemi, którą lubi, czy obrazek sprowadzający się do jego hobby, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do centrum przez żołądek

Prawie zawsze świetnym planem na dary dla panów będzie…. jedzenie. Można upiec w zakładu tort czy ciasto z nadrukiem „Dla najlepszego…”, osiągnąć dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na przypadek w języku kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie dbałość o ich żołądki. Nie zapominajmy też jednak, że i wśród panów znaleźć można wielu mistrzów kuchni, a w teraźniejszych etapach nie będzie zaskoczeniem prezent, który pomoże im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu ale powinien być delikatnym, nie każdego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal pozostają jeszcze ponadczasowe klasyczne prezenty dla ludzi, jak kosmetyki do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty oraz wyjątkowe stron garderoby. Klasykiem są i książki – skoro nie znasz dobrze gustu pana, któremu bierzesz taki prezent, zawsze możesz zaryzykować leksykon (na przykład zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać potrafią się również albumy, choćby ilustrujące najidealniejsze miejsca świata lub największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla typów to i mapy – na dowód do powieszenia na ścianie, także te to, kiedy również kopiowane na antyczne. I oczywiście: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, że nie będzie obecne mogło być odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że zależysz ją osiągnąć!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – od niedawnego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i kontrolujący jakość snu, po lokalizator kluczy i portfela.

Ofercie istnieje wciąż wiele. Prezenty dla typów to natomiast i wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, a nawet miękki pled i poduszka, żeby mogli znacznie odpocząć. Pamiętajmy, że istotne są słowa, których użyjemy, dając coś istotnemu dla nas mężczyźnie.
Więcej informacji
Dużo poradzie zlokalizujesz na kartce Co kupić mężczyźnie? na jakiej uważają się prezenty i gadżety dla klientów.

 

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments