plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Golczewo gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na platformach Showmax. Patryk Vega – jeden spośród najbardziej dobrych polskich reżyserów, twórca takich filmy jak wielki „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka silniejsza niż śmierć”, tym całkowicie przedstawił coś zupełnie nowego.

Patryk Vega Plagi Breslau Łobez gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji znalazły się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły filmu jest obecny Wrocław. W mieście tym dociera do wielkich morderstw. Każdego dnia o tej jedynej godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w zły sposób kolejną ofiarę. Gdy się okazuje świadomości te posiadają zwykle lekarstwa na sumieniu, a wymiar sprawiedliwości stanowi w kontakcie do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, wcielająca się w postać Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa też są dziełem samej i tejże jedynej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest ważne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w którego rolę dodaje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej historie Iwoną Bogacką – graną przez Darię Widawską – prowadzą bardzo złożone i ciężkie śledztwo, w jakim to wyjaśnień starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Tworzy się wyścig z okresem, nikt nie chce przyjąć do następnych zbrodni.

Film niestety – na terenie Polski – nigdy nie trafił na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie że do tego osiągnąć gdyż kina nie są w mieszkanie zgodzić się na sytuację gdzie ten tenże obraz jest wyświetlany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, potrzebują one wyłączności na prawda do odtwarzania prac w stopniu czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić publikowany w kinach powód ten potrzebuje być spełniony. W ostatnim poziomie nie ma żadnych negocjacji. Film wymaga być przeznaczony dla nich na wyłączność przez określony czas.

Decyzja o wyświetlaniu filmu jedynie na budowach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z możliwości odtwarzania prac na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak twierdzi sam Patryk Vega – zobaczyli oni aktualne kierunek – wyświetlanie obrazów na budowach internetowych stoi się jeszcze niezwykle proste. Patrzą w obecnym potężny potencjał. Patryk Vega ma także, że istnieje wtedy jechanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Łobez gdzie obejrzeć?

Jak mawia Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i która jest doskonale inna niż ja zaś toż wszystko co prowadziła do ostatniej chwile […] Mam tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w ostatnią historię także w ostatnią bohaterkę, tak oraz osiągam nadzieję, że wtedy same będzie dla mnie jakiś przyczynek do następnych ciekawych ról, jakie są inne niż te, z których stanowię modna do ostatniej pory.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Łobez gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest możliwy do ustalenia w bliskich własnych kinach, produkcja ta grana istnieje na salach kinowych na gruncie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i jeszcze na gruncie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten traktowany jest jako bardzo wykonany – część spośród widzów bierze go zbyt spektakl trwający w napięciu do samego końca. Mówią, że stanowi w nim bardzo dynamiczna historia oraz dobra fabuła. Z przeciwnej części znajdziemy także część osób zajmującą uwagę na słabszy montaż czy też niższą jakość, niż w dawnych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Łobez gdzie obejrzeć?

Jak radzi sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to całkowicie nowy Vega. W obecnym filmie nie ma wielowątkowości kluczowej dla moich ostatnich filmów. Nie obejmuje ponad mieszania gatunków. Więc stanowi natomiast czysty thriller, w których co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w porządku filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do ostatniego elementu nie są w mieszkanie uzyskać gdy taż historia się skończy. Stanowi więc pewnie czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Łobez gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments