Out of the Park Baseball 19

Out of the Park Baseball 19 – manadżer gry w Polsce nieznanej

Polecne i promocje Sportowe

Out of the Park Baseball 19 – menadżer gry w Polsce nieznanej. Dobra okazja by poznać zasady i spróbować coś nowego. Tylko dla ambitnych.

Out of the Park Baseball 19

Out of the Park Baseball 19 to rozbudowany menadżer rozgrywek, jak sama nazwa wskazuje baseballowych. Możemy przy pomocy niego poprowadzić jedną z setek realnie istniejących drużyn. Dodatkowo w drużynach znajdują się autentyczni zawodnicy z prawdziwymi ich statystykami. Gra oparta jest na wielu licencjach, dzięki temu odwzorowuje wiernie jeden z najważniejszych dla Amerykanów sporów.

Out of the Park Baseball 19
Out of the Park Baseball 19

Gra dostępna jest na platformie PC Windows. Jest ona naprawdę dobrze rozbudowanym menadżerem rozgrywek baseballowych. Możemy pokierować w nim jedną z ponad setki drużyn grających w ligach amerykańskich, takich jak MLB.com czy MLBPA oraz innymi zespołami zmagającymi się w mniej znanych federacjach, lig niezależnych oraz lig spoza USA. Mowa tu o ligach: holenderskiej, tajwańskiej, meksykańskiej, japońskiej, włoskiej, południowokoreańskiej, australijskiej czy kubańskiej. Dzięki zdobytym przez twórców gry licencjom, w grze mamy zaimplementowane autentyczne nazwy drużyn, herby oraz oryginalne składy wraz z realistycznymi statystykami. Baseballiści oprócz statystyk mają fotografie.

W grze wcielamy się w menadżera. Naszym zadaniem jest prowadzenie drużyny w trakcie rozgrywek ligowych. Dodatkowo musimy wyszukiwać młode talenty, opracowywać plany treningowe, decydować o wydatkach nie przekraczających posiadanego przez klub budżetu, rozwijać infrastruktury klubu, no i co najważniejsze ustalać skład drużyny na najbliższy mecz. W tej odsłonie gry poprawiono moduł śledzenia postępów zawodników innych drużyn. Ułatwia to podebranie dobrego zawodnika przeciwnikowi. Oczywiście gra też posiada sztuczną inteligencję, która odpowiada za zachowanie naszych podopiecznych, jak i rywali.

W tej części gry wprowadzono nowy tryb zabawy, polegający na możliwości stworzenia turnieju, a następnie poprowadzenia w nim dowolnej drużyny. Gra jest wyposażona w możliwość rywalizacji dla wielu osób przez internet. Out of the Park Baseball 19 doczekało się lepszej oprawy graficznej. Poprawione zostały modele zawodników oraz ich animacje. Skupiono się tu głównie nad biegiem, ale też nad wślizgami, skokami czy rzutami. Powstały nowe trójwymiarowe modele stadionów. Odświeżono interface wprowadzając różnorodność czcionek. Możemy je dobrać według własnych preferencji. Ta dobrze zapowiadająca się gra swoją premierę będzie miała 22 marca 2018.

Artykuł powstał dzięki portalowi Nowa chwilówka

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments