opony używane

Opony używane Mielno

Zachodniopomorskie

Opony Michelin uznawane są za drinki z najczystszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można stosować zimą.

Opony używane Dziwnów

Decyzje o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one zdanie specjalistów a klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również potwierdzenie tych marce w efektu wielu testów i wartości. Do najpełniejszych korzyści opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– znacznie efektywne parametry niezależnie od chwile roku,
– wysoką wytrzymałość na wybranie co jest kluczowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Dziwnów

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoce wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można prowadzić więcej w zimie. Nie chodzi ich mieszać z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się z nich parametrami. Doskonale przyznają się dla samochodów w grupie małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów oraz małych aut dostawczych. Ogumienie to znaczy się znacznie dobrymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. oraz małym zużyciem.

Opony używane Dziwnów

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest porównywalną drogę hamowania na twardej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Dziwnów

Na mokrej nawierzchni, która już dominuje zimą, jesienią oraz wiosną opona uzyskała dużo udaną jakość hamowania B. To, co daje model Crossclimate+ to fakt, że istnieje oponą stricte letnią, jednak można z powodzeniem czerpać z niej coraz rzadziej mroźną i śnieżną, ale przecież zaczynającą z czasu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co informuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Decyzje o Michelin Crossclimate+ są szczególnie dla nich potrzebne, co potwierdza tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, szczególnie jeśli zależymy czerpać z opon cały rok, bez potrzebie zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ nabędziemy w zasięgu od 15 do 19 cali.

Opony używane Dziwnów

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami a wyjątkowo optymalnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest wykorzystanie do jej budowy innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej dobrą przyczepność do powierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym elementem jest bieżnik, będącym wynikiem doświadczenia oraz zaawansowanej technice, wykorzystanej do jego założenia.

Bieżnik, który został opracowany dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które służą doskonałą przyczepność na twardej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest jednocześnie, ale wraz ze schodzeniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co działa na łatwe właściwości jezdne na śniegu. Najistotniejszym czynnikiem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na pełnej wysokości bieżnika zapewniają dobre jakości jezdne. Podczas używania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające wysoka przyczepność na śniegu.

Opony używane Dziwnów

Zobacz również Tanie opony

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments