One Piece Online – mangujemy

Do pobrania Fantasy Przygodowe RPG Strategiczne

1302599277411041889Popularna manga One Piece ukazała się w nowym formacie – RPG akcji wraz z tower defense. Zostań piratem, zbierz załogę i podejmij wyzwanie! Czeka na Ciebie cała masa zabawy, w której zmierzysz się z rozmaitymi zadaniami, a głównym celem stanie się CAŁKOWITA DOMINACJA nad wodami. Problem w tym, że znajdzie się wielu piratów, którzy zechcą Ci w tym przeszkodzić 😉

zagraj_teraz

Trudniejsze starcia wymagają taktycznego myślenia, dlatego już na samym początku musisz wybrać jedną z dostępnych klas postaci:
Sniper, który najlepiej poradzi sobie w walce z Devil Fruit User.
Devil Fruit User (Posiadacz Diabelskiego Owocu – mistyczna roślina magicznych zdolności), która  powala Swordsman’a.
Swordsman natomiast przewyższa Sniper’a.

Hmm… jeden ma przewagę nad drugim. Tak! Dlatego odpowiedni dobór towarzyszy broni ma tutaj kluczowe znaczenie.

Arena-Interface-1024x532(anime.playwebgame.com)

Rozwój postaci następuje podczas wykonywania zadań i innych przygód. Dzięki temu wzrasta ilość i jakość zdolności, a do kieszeni wpadają monetki, za które możemy kupić dodatkowy ekwipunek. No chwila, ale wciąż jesteś sam? Aby zdobyć kompana udaj się do tawerny, gdzie zostanie Ci z czasem przydzielonych maksymalnie czterech pomocników.
Mało? Było trzech muszkieterów, Tom & Jerry… Więc nie marudź 😉

ap(anime.playwebgame.com)

Historia tocząca się w grze jest pisana przez Ciebie w toku wykonywania zadań, nie zdziw się jeśli przyjdzie Ci się zmierzyć z bardziej doświadczonym przeciwnikiem. Jeśli chcesz być hardkorem możesz przechodzić misje w trybie podwyższonej trudności – opłaci się, ponieważ gra nagrodzi Cię dodatkowymi nagrodami. W One Piece Online zwiedzisz wiele miejsc, sprawdzisz się w wielu „pirackich” sytuacjach (i nie mam tu na myśli ucieczki przed policją ze spiraconym łindołsem, bo „linux jest fe i drogi”).

Oprócz tych wszystkich misji możesz zawalczyć o miano Władcy wszechwładców mórz i oceanów, stać się łowcą nagród, lub połasić się na monetki i cofnąć w czasie, aby obłowić się sporą ilością złota. Wszystko to składa się na skoki w poziomach doświadczenia, co z kolei przenosi postacie w różne rejony dostępnego świata One Piece Online.

Szerokości i Wyporności. AHOJ!

zagraj_teraz

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments