Odlotowe Wieżowce – wirtualne budownictwo

Ekonomiczne Strategiczne

Tym razem coś dla fanów wirtualnego budownictwa. Zostań konstruktorem największego wirtualnego budynku w internetowym świecie. Być może nie masz jeszcze własnego mieszkania, a tutaj od razu staniesz się twórcą oraz zarządcą rosnącej w oczach budowli. Pnij się schodek po schodku, piętro po piętrze oraz wyprzedź wszystkich rywali w wyścigu o największą i najlepiej zarządzaną konstrukcję wszech czasów.

zagraj_teraz

Celem gry Odlotowe Wieżowce jest wybudowanie jak największego budynku. Pomyślisz nic trudnego, ale wraz z kolejnymi piętrami Twojej myśli architektonicznej, musisz zmierzyć się z rozmaitymi przeciwnościami losu.

Budżet. Oczywiście bez odpowiednich funduszy nie masz co zaczynać. W grze posługujemy się monetami oraz banknotami. Kasę skądś musisz brać, dlatego wraz z rozbudową każdej kolejnej kondygnacji, możesz zdecydować, jakim celom ma ona służyć. Czy piętro postanowisz przeznaczyć pod lokale mieszkaniowe, a może biznesowe? To od Ciebie zależy czy na piętrze znajdzie się służąca lokatorom pralnia, słodka jak z obrazka cukiernia, czy pobudzająca aromatem kawiarnia. Przedsiębiorstwa potrzebują pracowników, a tych dobierasz, kierując się przedstawianymi przez nich kwalifikacjami zawodowymi.

budowa_gra

Wraz z oddaniem budynku do użytku zaczną pojawiać się w nim poszukujący nowego lokum ludzie. Lokatorzy w zamian za napychanie Ci kieszeni oczekują zadbania o ich potrzeby. Ich zadowolenie zbadasz za pomocą miernika nastroju.

zatrudnienie

Mieszkańcy nie będą opłacać należnego czynszu, jeśli nie znajdą zatrudnienia zgodnego z ich indywidualnym wykształceniem. Jeśli nie masz aktualnie stanowiska, które mógłbyś obsadzić, możesz także kierować się zdolnościami, jakie posiada przyszły pracownik.

Kiedy staniesz się posiadaczem 10 piętrowego wieżowca, będziesz mógł dumnie przystąpić do reszty miasta. Miasto umożliwia komunikację z innymi graczami.

wirtualny_budowniczy

Jak prezentują załączone fotki, gra nie posiada zaawansowanej grafiki. Na początku jest wręcz odpychająca, ale z czasem minimalistyczna grafika staje się znakiem rozpoznawalnym tej gry przeglądarkowej.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś zostać deweloperem, spełnić swoje marzenie o największym architektonicznym cudzie, jaki stał i… ustał na tej wirtualnej ziemi, to teraz masz szansę na zabawę bez konsekwencji.

Zbuduj drapacz chmur, z jakiego będziemy dumni 🙂

zagraj_teraz

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments