Obrońcy Galaktyki

Science-fiction

Zostałeś wezwany do misji, która nie tylko jest kosmiczną przygodą, ale przede wszystkim sprawdzianem Twoich umiejętności. Ratuj więc kolonistów, walcz z oponentami w krwawych pojedynkach, wygrywaj i zdobywaj niesamowite nagrody.

Stoisz przed ważną decyzją, czy wykorzystasz swoje umiejętności i wiedzę, aby po raz kolejny stać się Obrońcą Galaktyki, czy dalej będziesz odpoczywał po ostatniej misji, w zaciszu swojego statku kosmicznego. Informacje które napłynęły, są bardzo niepokojące i tajemnicze, ale czy sprawa wymaga twojego udziału? Przez chwilę zastanawiasz się co mogło być przyczyną nagłego zniknięcia bezcennych minerałów z planety, którą w końcu tak dobrze znasz.

zagraj_teraz

 

Znasz również tych miłych kolonistów, z którymi teraz nie ma żadnego kontaktu. Powodów może być dużo, ale jeszcze nigdy stawką nie było, aż tak wiele. Wiesz, że kontrakt został rozesłany i pojawi się wielu chętnych do zdobycia głównej nagrody, dlatego decyzja może być tylko jedna – kurs na planetę X52. Teraz to Ty przejmujesz stery, stań się Obrońcą Galaktyki o wyjątkowych umiejętnościach, których rozwój i skuteczność zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

z165tp9303

W miarę Twoich działań, będziesz nie tylko otwierał kolejne poziomy, zdobywał potężne i groźne fanty, ale również stawał do walki z niezwykle skutecznymi przeciwnikami. Ty jednak wiesz, że żadna przeszkoda nie jest w stanie zatrzymać Cię, w osiągnięciu Twoich celów. Jesteś wyszkolony do walki z wieloma przeciwnikami, możesz zdobyć każdą Twierdzę niebezpiecznych cyborgów. Potrafisz zatroszczyć się nie tylko o siebie, ale też o innych, którzy potrzebują pomocy. Zwycięzca może być tylko jeden i dlatego jesteś zawsze gotowy do podjęcia najtrudniejszych misji. Dzięki przeglądarce internetowej, w każdym momencie, nie zależnie od tego, gdzie jesteś i co robisz – możesz realizować zadania i wygrywać wspaniałe nagrody.

zagraj_teraz

To w czym jesteś dobry, to również współpraca z innymi, umiesz się dogadać i stworzyć zespół, który pokona najtrudniejsze tryby i poziomy gry. Ale nie zapominasz o rywalizacji i gdy tylko pojawia się możliwość krwawej rozgrywki, wówczas wchodzisz do Kopuły Gromu i walczysz, w zaciętym pojedynku pięciu wojowników. Zajmij więc najwyższe miejsce w rankingu najlepszych wojowników i zostań zwycięzcą. Dzięki modelowi „Free to Play” do gry Obrońcy Galaktyki wchodzisz całkowicie za darmo, a więc bezpłatnie z dodatkowymi możliwościami mikropłatności.

16saea643z

Nie zwlekaj, ratuj kolonistów, walcz z oponentami, wygrywaj i zdobywaj nagrody. To czego potrzebujesz to jedynie dostęp do przeglądarki internetowej i dowolne urządzenie typu tablet, smartfon, laptop itd. Czas zacząć grę!

Opisz nam swoje wrażenia i zachęć innych do gry:

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments