Niesamowite Zwierzaki – własny pupil

Dla dzieci

Brakuje Ci towarzysza? Pewnie wiele razy szwendając się po ulicy napotkałeś na swej drodze bezdomne pieski, które chętnie byś przygarnął, ale rodzice pomimo usilnych próśb i ciągłego zapewniania, że jesteś odpowiedzialny, nie ustępują? A może po prostu lubisz zwierzęta, ale nie jesteś pewien czy sprostałbyś ich wymaganiom i poradził sobie w roli opiekuna? Znam sposób, abyś się o tym przekonał! Przenieś się do wirtualnego świata Amazing Pets!

Niesamowite Zwierzaki to gra dostępna na telefony komórkowe, jak i PC, stworzona z myślą o miłośnikach domowych zwierzątek, jak i wszystkich nieszczęśliwych dzieciakach, których niespełnionym marzeniem jest posiadanie własnego pupila.

zagraj_teraz

Zabawa jest bardzo prosta, lekka i przyjemna. W grze stajemy się właścicielem jednego ze zwierząt, a naszym zadaniem jest zapewnienie mu jak najlepszej opieki! Pamiętaj, że zadbany i zadowolony futrzak odwdzięczy Ci się wiernością, lojalnością, oddaniem, a co najważniejsze zyskasz jego bezgraniczną miłość.

Ale do rzeczy… Grę rozpoczynamy oczywiście od wybrania płci naszego pupila, po czym przystępujmy do odwiecznego pytania – pies czy kot? Po podjęciu tychże decyzji przychodzi czas na wybranie właściwego imienia naszemu wybrańcowi!

d822173e-5b64-4aeb-8b3e-02f4ea1eba82

Jako przykładny właściciel i opiekun swojego zwierzaka musisz spełniać wszelkie jego zachcianki. Do Twoich obowiązków należy dbanie o to, by pupil miał pełny brzuszek. Nie może on być głodny ani spragniony! W przypadku złego nastroju lub znudzenia powinieneś go jakoś zainteresować np. zabawić zabawkami takimi jak: pluszowe maskotki, kolorowe piłeczki czy myszki na sznurku. Ponadto gra oferuje też śmieszne przebrania, w które możesz odziać swojego podopiecznego. Warto dodać, że okazywana troska podniesie poziom doświadczenia Twojego pupila, w zamian za co otrzymasz serduszka i monety, które będziesz mógł przeznaczyć na zakup wybranych przysmaków dla Twojego ulubieńca, czy też odpowiednich zabawek i akcesoriów, które pozytywnie wpłyną na jego nastrój. Wszystkie te produkty w zależności od poziomu gry Twojego zwierzaka, będą do zdobycia w sklepie z rozrywkami dla pupili.

fac128a4-02f8-420b-b970-7e350ca983c7

Zabawki zabawkami, ale nie ma to jak spacer w parku lub zabawa na Podwórku! Nic nie zastąpi ruchu na świeżym powietrzu, który wprawi Twojego milusińskiego w dobry nastrój, zacieśni wasze więzi, a co najważniejsze poprawi jego kondycję. Warto dodać, że takie długodystansowe przechadzki, pomogą zdobyć doświadczenie zwierzakowi a Tobie zebrać fajne nagrody.

niesamowite-zwierzaki-3abcdd-h900

Ważnym, a zarazem niezwykle ekscytującym elementem gry są wystawy zwierząt! Aby zdobywać puchary zaszczyty i uznanie bardzo ważne jest ciągłe dbanie o urodę naszych milusińskich. Musimy stale dopracowywać ich wygląd. Jak? Co jakiś czas należy wybrać się do sklepu i ozdobić szyjki naszych podopiecznych ostentacyjnymi naszyjnikami czy też przebierać je w piękne ubranka. Możesz też wysłać psa czy kota na szkolenie, które zwiększa punkty urody. Warto dodać, że szkolenia wzbudzają prestiż zwierząt, jak i powodują zazdrość w przeciwnikach.

zagraj_teraz

 

Niesamowite Zwierzaki to gra warta uwagi, która zadowoli każdego! Gwarantuję, że ta świetna przygoda wciągnie Cię do wirtualnego świata na dłużej. Zaproś do zabawy kumpli i razem wychowujcie swoje zwierzaki!

 

Podziel się z innymi swoimi doznaniami i sugestiami napisz coś dla innych:

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments