My Little Farmies – (nie)strajkujący rolnicy

Dla dzieci Ekonomiczne Farmerskie

Czy jesteś miłośnikiem natury? Chcesz w przyszłości założyć własne gospodarstwo, ale na chwilę obecną brakuje Ci pieniędzy? Już teraz możesz urzeczywistnić swoje marzenia i to bez kupna gigantycznych maszyn zagracających całe podwórko! Jedyne co wystarczy zrobić, to zarejestrować się w darmowej grze przeglądarkowej My Little Farmies!

zagraj_teraz

My Little Farmers nie jest jakąś tam zwykłą, nic nie wnoszącą grą z kategorii „dla farmerów”. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić iż stanowi ona fenomen, spośród wszystkich dostępnych na rynku gier tego typu. Dlaczego? Ano dlatego, że pozwala nam, graczom odbyć niezwykłą podróż w czasie, by cofnąć się do średniowiecznego świata, kiedy to wszystko było bardziej malownicze niż dotychczas.

W wirtualnej wiosce, do której się przeniesiemy, wcielimy się w postać początkującego gospodarza. Zadaniem każdego farmera jest budowa osady, a następnie dbanie o prawidłowy rozwój i rozbudowę swojej małej farmy. Co należy robić, by Twoje małe królestwo sprawnie funkcjonowało? Jak każdy przyzwoity rolnik, będziesz zajmował się uprawianiem roli, czyli obsiewaniem pól zbożami. By tak jak inni gospodarze mieć przepełnione soczystymi owocami sady. Nie zapomnij o zasiewie warzyw i owoców w swoich ogrodach.

W odpowiednim czasie twoim zadaniem będzie zbiór tychże plonów i robienie miejsca pod zasiew nowych, dzięki temu nim się obejrzysz, Twoja malutka osada zamieni się w ogromne imperium gospodarcze. Do obowiązków farmera należy też hodowla zwierząt m.in. świnek, owiec kur, a nawet królików oraz budowa zagród, w których zostaną one umieszczone.

W Twoim interesie leży też stawianie podstawowych budynków gospodarczych, które posłużą Ci do wytworzenia typowych rolniczych produktów, a które następnie Twoi mieszkańcy będą mogli opylić na targu.

Pamiętaj, że w średniowiecznym wymiarze nie jesteś sam. Zawsze możesz liczyć na wsparcie ze strony swoich „Little Farmers”, którzy pospieszą Ci z pomocą, jednak by ułatwić im pracę, musisz zadbać o płynność poruszania się. Co to znaczy? – Tyle, że powinieneś zadbać o budowę dróżek, które znacznie uproszczą Twoim podopiecznym chodzenie po folwarku tak, by na siebie nie wpadali i sprawnie mogli dostać się do chcianych obiektów. W ten sposób Twoja farma będzie działała znacznie szybciej i efektowniej. Co jeszcze dobrze wpływa na rozwój wioski? Spokojnie, podpowiem Ci to nie familiada – poziom zadowolenia jej mieszkańców. Dlatego ważne jest, aby wytwarzane produkty wyróżniały się konkurencyjnymi cenami. Twórcy gry – Studio Upjers, chcąc umilić nam czas i nieco ubarwić nasze gospodarstwa, postarali się by i wirtualnym świecie nie panowała monotonia, dlatego też możliwe jest obchodzenie takich świąt jak: Boże Narodzenie, Wielkanoc, a nawet Halloween! Dzięki tym atrakcjom cała posiadłość ziemska, nabiera całkiem nowy, kolorowy wystrój!

upnews_1390554432(upportal.wavecdn.net)

NOWOŚCI!

Jako, że twórcy gry posłusznie i cierpliwie słuchają uwag swoich graczy, zgodzili się nieco udoskonalić swoją produkcję i sprostać wymaganiom Małych Farmersów. Np. u przekupnia została wprowadzona delikatna zmiana, a mianowicie system zapyta Cię ponownie, czy chcesz go zburzyć zanim zostanie skasowany bezpowrotnie, dlatego też nie ma możliwości usunięcia go przypadkowo – niby mała zmiana ale jak wiele daje! Mało? To proszę… Do tej pory pewne rośliny nie mogły bez końca wydawać plonów, jeśli wykorzystały limit swoich możliwości, wnet gracz mógł je sprzedać i oczywiście posadzić nowe, jednak zadanie zostało ułatwione, teraz rośliny tego samego gatunku rosnące obok siebie, można sprzedać za jednym zamachem, wszystkie!

my-little-farmies-1(stilgames.ru)

Na koniec dodam, że graficy fenomenalnie oddali unikalny styl średniowiecza i doskonale poradzili sobie z animacjami. Rozpocznij swoją przygodę już teraz, Zapraszam!

zagraj_teraz

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o