Łowcy Zombi

Fantasy

Przygoda która Cię czeka to wyjątkowa, ale też niebezpieczna wyprawa do świata, który do tej pory mogłeś oglądać tylko w kinach. Teraz to ty jesteś głównym bohaterem w historii, której koniec zależy tylko od Ciebie.

Teraz masz możliwość samodzielnie zmierzyć się ze światem, który do tej pory oglądałeś tylko w kinie. Świat jest tak przerażający dla zwykłego zjadacza chleba, że tylko najsilniejsi mogą w nim przetrwać.

zagraj_teraz

Czy ty nim jesteś?

Odpowiedź na to pytanie znasz tylko Ty i tylko wchodząc przez niestrzeżone wrota przeglądarki internetowej, bo po co chronić coś, czego nikt nie chce przekraczać – dowiesz się jak zostałeś wyszkolony i jak sprawdzisz się jako łowca. Zaczynasz w samym epicentrum chaosu, czyli Nowym Jorku.

9d3e10980d2606121b1d437bb5cffdcfbef61e28

To tam nagle i niespodziewanie wybucha epidemia, która zmienia zwykłych ludzi w krwiożercze bestie. Jesteś jednak gotowy, aby iść naprzód i zmierzyć się z każdym napotkanym na drodze niebezpieczeństwem. Zombi są niemal wszędzie, a ty walcząc zadajesz sobie pytanie, czy zdążysz ocalić bliskie Ci osoby.

Wiesz jednak, że wrogiem nie są tylko nieumarli, ale również człowiek, przez którego to wszystko się zaczęło i to z nim, oraz jego ludźmi będziesz się musiał zmierzyć.

Po drodze zdobędziesz wiele nowych umiejętności i przedmiotów, które pomogą Ci stać się prawdziwie niepokonanym Łowcą. Zyskasz sławę dzięki zdobytym nowym poziomom gry, a twoje pojedynki z przypadkowymi, żądnych przygód graczami doprowadzą Cię na szczyty rankingów. Rozwijaj więc swoje zmysły, walcz z najgorszymi napastnikami i zdobywaj doświadczenie, które przyciągnie do Ciebie innych dzielnych wojowników. Stworzysz gang, który będzie najlepszy w brutalnym świecie Łowców Zombi.

W grze nie będziesz więc sam, ale pamiętaj że Łowcy Zombi:Apokalipsa to nie tylko rywalizacja, walka i wszechogarniające zagrożenie, to również umiejętność komunikowania się z innymi i zawiązywanie przyjaźni. Jednak bądź czujny, bo świat do którego wchodzisz to świat bez zasad.

23da64ebc928646832da33c4d387010ec2fe6b67

Zdobyte zasoby umiejętnie inwestuj, tak aby odnaleźć najbardziej optymalne rozwiązania i wykorzystać je w strategii swojego rozwoju lub gangu. W rozgrywce, której koniec już teraz możesz obejrzeć w wątku fabularnym, zwiedzisz takie miejsca, które zaskoczą cię swoim wyglądem i atmosferą, bądź więc gotów na przygodę, jakiej jeszcze nie miałeś okazji przeżyć. Potrzebujesz już tylko dowolne urządzenie z dostępem do internetu i możesz zaczynać. Powodzenia!

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments