League of Legends – duży patch 8.4, a wraz z nim nowa czempionka Kai’Sa, Córka Pustki

Aktualności

Nocą z 21 na 22 lutego 2018 opublikowany został przez deweloperów ze Studia Riot Games duży patch 8.4  do popularnej obecnie gry – League of Legends. Gracze powinni być przygotowani na duże zmiany.  Głównym tematem patcha 8.4 jest nowa bohaterka – Kai’Sa, Córka Pustyni.

Czym jest gra League of Legends?
League of Legends to gra stworzona 8 lat temu, która łączy w sobie elementy RTS i RPG. Dwie drużyny potężnych bohaterów walczą na różnych polach bitew i w wielu trybach. Dzięki wciąż rozszerzającej się liście bohaterów, częstym aktualizacjom i wielkim, rozwijającym się turniejom League of Legends zapewnia radość z gry graczom na różnym poziomie. Obecnie w grę gra codziennie około 27 milionów użytkowników.

Czym jest patch?
Patch jest to poprawka lub uaktualnienie programu. Ma to na celu usprawnienie jego działania. W Leauge of Legends patch najczęściej usprawnia bohaterów, jednak patch 8.4 niesie ze sobą wiele innych ulepszeń.

Krótko o patchu 8.4:
Patch 8.4 nadchodzi, a wraz z nim masa poprawek bohaterów, przedmiotów i dżungli oraz dwie nowe skórki, nowy splash art i nagrody za poziomy 300+. Jest to dość duży patch w porównaniu do jego poprzedników.

Co zmienia patch 8.4?
W patchu 8.4 wprowadzone zostaną zmiany w działaniu/koszcie przedmiotów przeznaczonych dla magów. Stare zostały zaktualizowane, dodano też nowe, więc rozgrywka stanie się jeszcze ciekawsza!

Dodatkowo wprowadzono więcej różnorodności do górnej aleji na mapie Summoners Rift. Twórcy z Riot Games pragną, aby wrażenia z gry na górze były jeszcze bardziej zadowalające.

Wprowadzone zostaną również zmiany bohaterów, między innymi: Zoe, Rengara, Evelynn i Volibeara.

Naprawiono także dużo błędów związanych z mocami bohaterów, oraz błąd przez który nie mogliśmy oglądać kolekcji swoich skórek.

Co nowego wprowadza patch 8.4?
W grze League of Legends mamy do wyboru prawie 145 postaci! Wraz z patchem 8.4, ujawniono nadejście kolejnej bohaterki. Do grona czempionów dołączy Kai’Sa zwana Córką Pustki. „Żeby przetrwać pośród drapieżników, Kai’Sa stała się jednym z nich. Została porzucona na lata bez żadnej nadziei na ratunek, ale udało jej się przetrwać dzięki sile woli i symbiotycznej drugiej skórze, przybranej od żywej istoty z Pustki. Teraz Córa Pustki jest idealną drapieżniczką rozdartą między dwoma światami — tym, który ją zrodził, i tym, który ją ukształtował.” – piszą pracownicy Riot Games.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments