Korner 5 – wirtualna gała

3D Multiplayer Sportowe

Pasjonat piłki nożnej? Pragniesz odnosić zwycięstwa? A może po prostu lubisz rywalizację, ale nie chce Ci się wylewać siódmych potów na sali treningowej…? Jeśli wszystkie odpowiedzi brzmią ‘tak’, to zdecydowanie Korner 5 jest grą stworzoną dla Ciebie! Przenieś się do wirtualnego świata nieustającej konkurencji i podszkol swoje umiejętności, by zostać niepokonaną gwiazdą na boisku!

zagraj_teraz

Korner 5 to innowacyjna gra z gatunku MOBA, która przeniesie nas na porośnięty nienagannie obciętą trawką – stadion. Zacznijmy jednak od początku. W grze wcielamy się w postać piłkarza, który dzięki swoim umiejętnościom i pracy zespołowej zostanie liderem i poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa, tym samym zdobywając dozgonny szacunek kibiców. By żaden gracz nie straszył na boisku i mógł godnie reprezentować swój zespół, należy najpierw zająć się jego wyglądem. Mamy tu wolną rękę. Do wyboru jest multum fryzur od tych klasycznych przez bardziej codzienne, dziwne czy zabawne. Miłośnicy bród również będą zadowoleni, bo gra oferuje różnego rodzaju zarosty lub jak kto woli może zdecydować się na jego brak. By nadać naszemu bohaterowi trochę charakteru możemy dodać jakieś zadziorne brwi i wybrać odpowiedni kształt czaszki. Nie zapominajmy, że piłkarz nie jest jakimś tam sportowcem. Zadbajmy więc o jego reprezentatywną sylwetkę, kontrolując wagę i wzrost naszego zawodnika. Dzięki tak różnym kombinacjom dotyczącym wyglądu każdy gracz jest na swój sposób wyjątkowy, a co najważniejsze łatwo rozpoznawalny na boisku. Jeśli tylko chcemy, możemy spersonalizować go tak bardzo, by przypominał nas samych!

gra-piłka-nożna

Istnieje też wiele opcji przy kreowaniu własnego piłkarskiego teamu. Do dyspozycji mamy przeróżne wzory i kolory, które pozwalają na stworzenie ciekawych strojów dla zawodników. Pomiędzy meczami odbywają się treningi, dzięki którym piłkarze mają okazje do rozwijania swoich określonych zdolności. W trakcie ćwiczeń każdy zawodnik może nauczyć się np. celniej podawać, sprawniej odbierać piłkę czy zwinniej poruszać się po stadionie.

wirtualna-piłka-nożna

Jak wiadomo główną, a zarazem najciekawszą częścią gry są oczywiście mecze, które występują w dwóch formach, jako turniej bądź pojedyncze, klasyczne spotkanie. Podczas turniejów będziecie rywalizować z coraz to bardziej utalentowanymi i mocniejszymi drużynami. Istnieją też mecze z użyciem tzw. Power – upów. Są to bonusy, które pojawiają się na boisku podczas rozgrywki. Podobnie jak i w prawdziwym życiu, zwycięstwa zawdzięczamy nie tylko naszym indywidualnym zdolnościom czy technice, ale przede wszystkim dzięki współpracy drużyny. Także pamiętajmy w kupie siła. Sprawnie działający i zorganizowany zespół to niemal gwarancja wygranej! Niestety lub stety w grze podobnie jak i na realnym boisku występują dobrze wszystkim piłkarzom znane – żółte kartki. Chyba nie muszę tłumaczyć za co można je dostać…? I co ważne musimy kontrolować wskaźnik energii naszego bohatera, ponieważ wycieńczony zawodnik to żaden zawodnik, a wręcz kula u nogi.

zagraj-w-gałe-harataj

Najlepsze mecze, to mecze grane z przyjaciółmi! Podejmijmy wyzwanie i zagrajmy przeciwko obcym drużynom, w zespole złożonym z naszych internetowych znajomych! Śmiało korzystajcie z czatu i koniecznie obgadajcie strategie na kolejny mecz!

Jeśli chcesz wyciągnąć wnioski ze swojej rozgrywki, stopniowo eliminować błędy i robić progres, to zapisuj szczególnie nurtujące Cię mecze! Dzięki takiej historii meczów możemy udoskonalić czy całkowicie zmienić strategię gry i wymiatać na kolejnych spotkaniach!

Głodny? Nie jedz snickers’a, zagraj w Korner 5!

zagraj_teraz

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments