Kobiety mafii Białogard gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, istnieje tymże, który tworzy mieszane uczucia wśród widzów. Aby właściwie poznać film, należy odpowiednio się w niego wczuć.
Kobiety Mafii mówi o istnieniu rodziny z dzieckiem zaś ich opiekunką, gangstera również jego dziewczyny, i ojca, który gotów jest zrobić dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Świdwin gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella trafia na głęboki pomysł zwabienia przestępców w sieć, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej wpływ i wymaga opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia dlatego na własną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, natomiast w jednym czasie Bela zostaje zdemaskowana, przez któregokolwiek z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Świdwin gdzie obejrzeć?

Jeśli nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością oddało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej kolejne miejsce. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa rzecz w ABW wpłynęła na rodzaj i prowadzenie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce wrócić z funkcji, jednak szef, gdy się później okazuje przestępca, wpływa ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej przeznaczeniem, jest zbliżyć się do rodziny niebezpiecznych przestępców, którymi decyduje Padrino, mający na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w postać. Brania się w lokalu, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa jednego z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Obecny w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w zakładu, dziewczyna przyjeżdża spośród nim do hotelu, gdzie żyją ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z bronią, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by ocalić życie. Zabawę z udanego skoku nie jest jednak długo. Cień zostaje aresztowany, i w obawie przed więzieniem, żywy kwalifikuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze znaną osobą.

Kobiety mafii Świdwin gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie pana nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Polski, by móc wystąpić im zarzuty. Przedstawia mu się jednak odejść z sytuacji obronną ręką. Przyjmuje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony zostaje w szkole policyjnej, gdzie będzie stanowił ochronę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z dużymi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką przyjmują się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zainteresować się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc jest włożona w szpitalu. Od ostatniej chwili, los dziecka jest w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której występowanie mężczyzny jest najistotniejsze. Realizowany przez Darię interes, łatwo się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i osoba próbuje odebrać sobie bycie, aby uniknąć kary.
Na wszelkie szczęście, istnieje to nie udana próba.

Kobiety mafii Świdwin gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w celu przypada na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety istnieje mu to wprawdzie dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, oddała mu truciznę. Mężczyzna pada na podłogę w kawiarni, oskarżając o próbę morderstwa Izabellę.

Po śmierci starego dziecka i niezdolności marki, do kontroli nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która jest prowodyrem całej akcji. W bliskim do siebie czasie, w Hiszpanii przeprowadza się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na człowieku, który ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były pan, pada zabity przez kolejnych mężów Justyny, którzy na jej zadanie brutalnie go mordują. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, kwalifikuje się na zajęcie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W niniejszym czynniku, mija się pierwsza część kobiety Mafii.

Kobiety mafii Świdwin gdzie obejrzeć?

Choć film zawiera dużo scen akcji, są również momenty, w jakich ma się kilka elementów na raz, więc warto oglądać obraz w przygotowaniu, aby zrozumieć o co w nim gra.

Kobiety mafii Świdwin gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments