Islandoom

Strategiczne

Wyjątkowa gra jaką jest Islandoom, jest nową odsłoną rozgrywek strategicznych. Zachwyca zarówno starych graczy jak i nowicjuszy. Przejrzysty interfejs, oraz możliwości rozwoju avatara i wyspy, zapewnią emocjonujące rozgrywki na wiele godzin.

Dla miłośników strategii pojawiła się nowa gra przeglądarkowa, która niewątpliwie będzie dla nich wielkim zaskoczeniem i powiewem świeżości. Islandoom to wirtualne miejsce o nieograniczonych możliwościach tworzenia i rozwoju, zarówno naszej społeczności jak i unikalnego avatara, który będzie tam nas reprezentował.

Zostajemy więc przywódcą, który aby zaistnieć w tym morskim świecie i wzbić się na sam szczyt rankingów, wykorzysta swój potencjał, doświadczenie i spryt. To dzięki tym cechom, oraz jego zaangażowaniu w liczne ekspedycje, będzie mógł zbudować królestwo oraz armię, która odeprze każdy niespodziewany atak i stanie się prawdziwym mocarstwem. Czeka cię wiele wyzwań i nie mało trudnych decyzji, które musisz podjąć w obliczu niebezpieczeństwa, lub rozwoju twojego społeczeństwa. W rozgrywce możesz wybrać jedną z czterech nacji, które posiadają specyficzne cechy i umiejętności związane z pracą na wyspie, lub tworzeniem armii.

Staniesz więc przed decyzją, którym narodem będziesz rządził i dbał o jego rozwój. Najlepszym wyborem będzie jednak ten, który jest zgodny z twoim charakterem i stylem grania. Twoje zaangażowanie w rozwój wyspy, będzie nie tylko od razu widoczne gołym okiem, ale przede wszystkim sprawi, że wyspa zacznie się powiększać i zmieniać. Natomiast armia stanie się dobrze wyszkolona i przygotowana do każdej zbrojnej sytuacji i walki. Ważne jest, abyś nie zapomniał o nowych źródłach surowców, które zapewnią ci odpowiedni postęp technologiczny i pomogą zadbać o twoich ludzi, którzy nie tylko dzielnie walczą u twego boku, ale również budują obiekty i pracują nad nowymi usprawnieniami.

Największym utrapieniem są piraci, których wszędzie jest pełno i pojawiają się, gdy nie jest to odpowiednie dla twojego królestwa. Jesteś na to przygotowany, nie tylko dzięki swojej silnej armii, ale również poprzez budowanie przyjaźni z innymi mocarstwami. W ten sposób zapewniasz swojej wyspie i społeczeństwu jeszcze większe bezpieczeństwo i dodatkową siłę militarną. Dzięki takiej kooperacji i sojuszom, możesz zdobyć dodatkowe ulepszenia, które są możliwe tylko dzięki współpracy z innymi graczami. Jest to też świetny sposób, na poznanie wiele ciekawych osób z którymi nawiążesz długie przyjaźnie i znajomości.

 

 

 

To co wyróżnia grę, to niezwykle przejrzysty interfejs który sprawił, że wszystko jest bardzo atrakcyjne wizualnie i czytelne. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy starym bywalcem, gra dostarczy ci wielu emocji i przyjemności z rozgrywek. Klimat który tam powstał, to unikalne dzieło stworzone z pasji i zaangażowania, także przygotuj się na wiele godzin pasjonujących rozgrywek strategicznych.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments