Grand Prix Racing Online – zostań kierowcą wyścigowym

Multiplayer Sportowe Symulatory Wyścigowe

Ryk wyżyłowanych do granic możliwości silników, rekordowe prędkości rozwijane aerodynamicznym bolidem, sława i pieniądze. Na drugim planie ciężka praca wytężonych umysłów konstruktorów, najlepszych mechaników, najszybszych kierowców, setki godzin intensywnych treningów i … pogoda, która pomimo zaawansowanej techniki potrafi spłatać figla, zmieniając mistrzowsko zaplanowaną strategię wyścigową w kilometry bezużytecznych danych. Sport, w którym jedna tysięczna sekundy przesądza o miejscu na podium.

zagraj_teraz

Grand Prix Racing Online, długa nazwa jak na darmową symalacyjną grę przeglądarkową o ścigających się z czasem bolidów. Śledzisz mistrzostwa formuły 1? Z zaciekawieniem wpatrujesz się w ekran, przeglądasz wyniki w tabeli. Twój faworyt nie daje sobie w tym sezonie rady. Myślisz, że jako główny menadżer mógłbyś zagwarantować stajni zwycięstwo? Teraz masz taką możliwość. Na dzień dobry obejmujesz dowodzenie nad teamem F1. Czeka na Ciebie ciężka praca.

Jak na realistyczna rozgrywkę przystało, startujesz z najniższej ligi (Rookie) mając do dyspozycji najsłabszą maszynę. To dzięki niej z czasem wjedziesz do wyższych klas, takich jak Amateur, Pro i mistrzowskiego ELITE. Punktacja w grze jest odwzorowana z rzeczywistej wersji F1. Realności dodaje także budżet, który skutecznie pomaga w rywalizacji pomiędzy zespołami. Nie znajdziesz tutaj mega turbo dopalaczy czy innych bajerów dodających przewagi nad innymi. Bawimy się zgodnie z zasadami panującymi w prawdziwej formule pierwszej.

screen-grand-prix-racing-online(gry-przegladarkowe.info)

Wchodząc w szczegóły… Staniesz przed wyborem załogi oraz budową niezbędnej infrastruktury. Do zatrudnienia jest dyrektor techniczny, a także utalentowani kierowcy, na których spocznie ostateczne starcie ukazujące przygotowanie całego zespołu do wyścigu. Tylko systematyczny rozwój pomoże Ci się utrzymać w stawce, dlatego pamiętaj o szkoleniu kierowców. Trening koncentracji pomoże im skupić się wyłącznie na powierzonym zadaniu, a dodatkowe godziny przeznaczone na opanowanie w sytuacjach stresowych niewątpliwie będą miały pozytywne efekty podczas długotrwałych i ekscytujących okrążeń. W kwestii technicznej – nowoczesne centrum projektowe pomoże w stworzeniu niesamowitej jednostki, nad której stworzeniem w pocie czoła pracuje wydział inżynieryjny. Natomiast najnowocześniejszy tunel aerodynamiczny będzie świetnym sprawdzianem pracy konstruktorów, jeszcze przed oficjalnym wyjazdem na tor wyścigowy.

specs-resized(darmowe-gry-online.net)

Mając już bolid i zespół, potrzebujesz dostosować swoją wyścigową strzałę do warunków panujących na torze. Samochód – jeśli tak pobłażliwie mogę go nazwać, musi być szybki, stabilny i niezawodny. Do modyfikacji jest tutaj aż 11 elementów, zaczynając od opon, przez zawieszenie, po układ napędowy w tym oczywiście silnik, przeniesienie napędu – skrzynię biegów, aż do nieuniknionego w końcu zatrzymania – hamulce.
Proste… wymienić opony i już? Nie 😉 dopiero po „krótkim” sprawdzianie polegającym na analizie uzyskanych osiągów tzn na czasie okrążenia, temperaturze opon po przejeździe na mokrym oraz suchym torze jesteśmy w stanie zdecydować, czy rzeczywiście pora na zmianę dostawcy ogumienia.

Naklejki na wyścigówce nie są kwestią gustu, a budżetu, jaki wiąże się ze sponsoringiem Twojego zespołu. Negocjacje ze sponsorem są tu kluczową kwestią.

Na sezon składa się 17 wyścigów, w ciągu tygodnia Twoi kierowcy wyjeżdżają z garażu 2 razy, aby przywieźć punkty do ogólnej klasyfikacji. Możesz na kierowanie zespołem przeznaczyć tylko godzinę tygodniowo, ale jeśli myślisz o wygranej, to wypada zaglądać tu częściej niż we wtorki i piątki o 20tej, aby wystawiać bolidy na linię startową.

GPRO-Grand-Prix-Racing-Online-02-resized(mmoplay.pl)

Poza tym warto poświęcić czas na treningi, które są ważnym sprawdzianem, a poza tym pozwalają na zaplanowanie strategii na najbliższy wyścig. Przy planowaniu można posługiwać się danymi takimi jak prędkości na danych odcinkach, zużycie paliwa, a poznanie tych informacji podczas sesji treningowej jest nieocenioną wskazówką i znacznie ułatwia powrót na metę na wyższej pozycji.

gp6(webgames.pl)

Wyścigi możesz oglądać na żywo, co więcej do dyspozycji jest czat, przy pomocy którego w czasie rzeczywistym możesz podzielić się własnymi odczuciami dotyczącymi wyścigu. Wygrana? Gratuluję 🙂 Przegrana? Cóż, wyciągnij wnioski i postaraj się lepiej przygotować do następnej rundy. A jeśli nudzi Cię gra w samotności, to razem z innymi graczami z całego świata możesz się ścigać o mistrzostwo zespołowe.

Grand Prix Racing Online jest podstawową pozycją dla pasjonata formuły pierwszej. Nie masz wymówki… Darmowa, przeglądarkowa, więc dostępna na każdym urządzeniu czy to komputer, laptop, smartfon, tablet… Dzięki GPRO możesz komentować także realne wydarzenia z ludźmi, którzy dzielą Twoje zainteresowanie.
Chcesz się po prostu sprawdzić jako menadżer? Spróbuj sprostać wszystkim wymaganiom, zarządzaj personelem i spraw, aby to Twój team pojawił się na ustach wszystkich istot mających benzynę we krwi.

Gasze czerwone. Do zobaczenia na mecie 😉

zagraj_teraz

0 0 vote
Daj ocenę
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
anten
anten
5 lat temu

Milo mi czytac Twoje posty. Dodaja mi humoru.