Czy Elvenar jest godną polecenia strategiczną grą przeglądarkową, czy może jednak jest to jeden wielki nie wypał?

Gra Elvenar

Poradnik Science-fiction

Czy Elvenar jest godną polecenia strategiczną grą przeglądarkową, czy może jednak jest to jeden wielki nie wypał?

Recenzja przeglądarkowej gry, w której znajdujemy się w fantastycznym świecie, budujemy własne miasto, zawieramy przyjaciół i sojuszników czy też podbijamy wrogie fortece.

Gra Elvenar

Elvenar jest strategiczną przeznaczoną na przeglądarki internetowe MMO umieszczoną w świecie fantastyki. Lokalny heros zostaje przywódcą leśnych stworzeń albo ludzi oraz stara się wykreować swoje miasto i wyjawić cały czarodziejski wszechświat. W tytule Elvenar przenosimy się bliżej antycznego świata, jaki przez ostatnie setki tysięcy lat próbował powstać po wcześniejszej władzy.

Nadszedł okres, aby rozpocząć wszystko od początku, w związku z tym pojawiły się dwie rasy osadników: ludność oraz stworzenia leśne. Należy się ustawić po jednej ze stron oraz zacząć swoją przygodę. Możesz rozbudowywać swoją krainę oraz aranżować oryginalny nastrój bądź bez ustanku zmagać się z sąsiadami. To jedynie i wyłącznie własny dobór.

Technika lub natura

Stworzenia leśne zajmują się magią, lecz także żyją według naturalnych praw Zauważymy to nawet w samej rozgrywce gdzie niektóre z budowli, są żywe, np. przetwarzające drewno Trenty. Po pozostałej stronie jest rasa ludzi, jest niezwykle mądra oraz stawia na awans techniki, oraz inżynierii. Każda z wybranych za pośrednictwem gracza jednostek ma wyjątkowe jednostki bojowe. Ludność korzysta spośród paladynów, walecznych czworonogów, łuczników, wojowników. Rasa stworzeń leśnych ma mnóstwo golemów, magików, czy troli.

Rozwijaj swoje miasto oraz baw się z innymi graczami.

Drugorzędnym celem w grze jest modernizacja miasteczka. Robimy to poprzez stawianie budowli, tworzenie oraz zdobywanie materiałów, badanie nowych technologii. Ważnym elementem jest dobre nastrój naszych mieszkańców, ponieważ wówczas nasze miasto rozwija się szybciej oraz zbieramy dużo więcej podatków.

Elvenar daje nam do wyboru, aż parędziesiąt różnorodnych budowli związanych z atrakcjami, służba oraz ekonomią. Pośród budynkami prowadzą drogi, które musimy sami stawiać, aby obywatele mogli łatwiej się transportować. Atutem jest to, iż producenci gry dodali do każdego budynku oryginalne animacje, dzięki czemu obserwowanie modernizacji budowli jest niezwykle przyjemne dla wzroku.

Przyjemne dla oczu widoki w grze

Rozgrywkę można toczyć samodzielnie, aczkolwiek co niemiara łatwiej także weselej będzie, podczas gdy zaczniemy się przyjaźnić z innymi graczami. To pozwala na pomaganie sobie w razie ataku rywala lub można wymieniać się pomiędzy sobą materiałami.

Czarodziejskie oraz tajemnicze otoczenie.

W tytule mamy możliwość odkrywania całego świata. Możemy posyłać robotników, a oni znajdą ciekawe tereny. Na swojej drodze spotkamy nowe miasta, z którymi możemy współdziałać lub toczyć bój o teren. Elvenar to rozgrywka na zasadzie tur odbywających na oddzielnych mapach. Bitwy są ogromnie podobne do tych rozgrywanych w tytułach Heroes of Might and Magic. Podczas trwania pojedynków musimy używać dobrą taktykę oraz uwzględnić mnóstwo przeciwieństw, jakie się pojawiają podczas boju.

Podsumowanie

Jeżeli jesteś fanem gier ze strategicznych bez większego kłopotu, poradzisz sobie z przeciwnikiem, który jest bardziej rozwinięty od ciebie i posiada lepszy ekwipunek.

Elvenar jest świetną grą dla osób, których ciekawią fantastyczne klimaty i elementy średniowiecznej walki. Gra bardzo opłacalna do przetestowania, nie można jej zarzucić za wiele wad. яндекс

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments