FashionStyle – wybieg piękna

Dla dzieci Symulatory

Kręci Cię modeling, ale nie masz odpowiednich wymiarów? Lubisz modę i często zmieniasz swój styl? Twoim marzeniem jest przejście się po wybiegu w świetle fleszy ? A może po prostu chciałabyś stworzyć własną linię ubrań i podbić świat mody? Jest to znacznie prostsze niż Ci się wydaje! Już teraz przenieś się do wirtualnego świata Fashion, gdzie wszystko jest możliwe!

zagraj_teraz

FashionStyle to niebanalna gra przeglądarkowa, stworzona z myślą o nastolatkach, które chciałyby rozpocząć karierę supermodelki, ale nie mają ku temu odpowiednich predyspozycji. Wiadomo, że praca topmodelki, czy projektantki mody to nie tylko droga usłana różami. By zyskać międzynarodowe uznanie i wybudować odpowiednią pozycję w świecie mody trzeba sobie zasłużyć. Proces ten często trwa latami… Ale czy my, dziewczyny, chcemy tyle czekać? Podbijmy wybiegi już teraz!

0003H0QO7VR9Y2DP-C0

Przygodę rozpoczynamy od stworzenia swojej postaci – Pięknej kobiety, którą będziemy kierowały przez całą grę. W tym etapie liczy się nasz gust. Decydujemy o kolorze włosów, jak i odpowiedniej fryzurze. Wybieramy barwę i kształt oczu, usta, nos i oczywiście dobieramy charakterystyczny makijaż. Czyż to nie ekscytujące? Tworzenie własnego ideału piękna, to jak zabawa w matkę naturę! Zupełnie jak w realnym świecie, na każdą modelkę będą czekały wyzwania oraz zadania, które Ta będzie musiała wypełnić bez względu na wszystko. Każda profesjonalna modelka należy do agencji, zajmującej się przebiegiem i rozwojem jej kariery. Aby i naszej postaci ułatwić sukces zawodowy wypada przyłączyć modelkę do jednej z trzech proponowanych przez grę agencji: eModels, Elitemodels, czy FashionZone. – Wybór należy do nas. W jaki sposób zarabia supermodelka? Oczywiście przez uczestnictwo w pokazach mody, na reklamowaniu różnorakich produktów czy dzięki udziałom w sesjach zdjęciowych dla największych magazynów modowych. Jak rozpoznać rasową modelkę? To bardzo proste – Po ciuchach. Wszelkie kreacje dla swojej gwiazdy znajdziemy w garderobie.

0003H0QPCDT1N9D1-C0

Po ciężkim i pracowitym dniu, każdemu należy się godziwy odpoczynek! Tak więc gra w kręgle z przyjaciółmi czy wieczorny wypad do kina – jak najbardziej wskazany. Jeśli jednak nie masz ochoty wychodzić z domu, to może poczytaj ciekawą lekturę?

W pracy top modelki figura to podstawa! Radzę pamiętać o przestrzeganiu swojej diety i na posiłki wybierać zdrowe i niskokaloryczne produkty takie jak owoce czy warzywa. Jednak nie popadajmy w skrajności… gwiazda też człowiek, dlatego czasem można nagiąć zasady i zjeść coś niezdrowego jak pizza czy inne Fast foody, a od słodkiej i orzeźwiającej porannej kawusi jeszcze nikt nie zginął.

0003H0QN89JX2KMG-C0

W grze możesz też zająć się projektowaniem własnej linii odzieżowej, którą następnie będziesz mogła sprzedać. Pamiętaj – kreatywność to podstawa. Warto wspomnieć, że w wirtualnym świecie odbywają się konkursy na najpiękniejszą modelkę, w którym i Twoja postać będzie mogła wziąć udział, a przy odrobinie szczęścia wspiąć się na szczyt listy najpopularniejszych modelek na serwerze.

Spełniaj swoje marzenia, zdobywaj sławę i uznanie, podbijaj wybiegi, do dzieła!

zagraj_teraz

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments