Czy Liga Aniołów 2 jest lepsza od poprzednika? Czy jest to tytuł warty uwagi dla fana MMORPG? - Recenzja gry.

Czy Liga Aniołów 2 jest lepsza od poprzednika?

Poradnik

Czy Liga Aniołów 2 jest lepsza od poprzednika? Czy jest to tytuł warty uwagi dla fana MMORPG? – Recenzja gry.

Kolejna odsłona Ligi Aniołów okazała się być ogromnym sukcesem i cieszy się sławą jeszcze większą od poprzednika, obecnie gra w nią tysiące osób, artykuł recenzuje grę i pokazuje jej pozytywne aspekty, które zachęcą każdego czytającego do rozgrywki

Czy Liga Aniołów 2 jest lepsza od poprzednika?

Liga Aniołów 2 (League of Angels 2) to kolejna odsłona przeglądarkowej i bezpłatnej gry MMMORPG od producenta z kontynentu azjatyckiego, czyli GTArcade. Pierwsza odsłona tytułu uzyskał duży rozgłos i nie było dużym zaskoczeniem to, iż zapowiedziano kolejną odsłonę tej świetnej gry przeglądarkowej. Liga Aniołów w drugim wariancie okazała się jeszcze większym przebojem niż poprzednik.

Dołącz do aniołów po raz kolejny

Osoby, które zapoznały się z poprzednią odsłoną, dokładnie orientują się, co oferuje ten tytuł. Liga Aniołów była bardzo barwną i atrakcyjną dla oka grą, w popularnym japońskim stylu anime Liga Aniołów 2 jest pod tym aspektem jeszcze atrakcyjniejsza. Producenci postanowili wprowadzić dużą ilość zmian w szacie graficznej, jak i samym silniku, który tym razem ukazuje rozgrywkę w trójwymiarowym świecie

Następny raz grający jest zobowiązany do wsparcia wspomnianym w tytule postacią anielskim i zwalczanie razem z nimi wrogich mrocznych postać. Po zgładzeniu Suurge, który miał złe intencje i postanowił poskromić wszystkie Anioły i zdewastować cały świat, Kraina Etheria jest w dużym zagrożeniu, gdyż Orkowie, którzy przeżyli w bitwach, przygotowują zemstę o ogromnym krwawym wymiarze.

Liga Aniołów została wzbogacona o Łuczników

Liga Aniołów 2 zbyt, nie odbiega od tego, co ukazywała pierwsza odsłona. Jest ładniej, świat jest barwniejszy oraz w potrójnym wymiarze. Mechanika rozgrywki nie została jednakże zmieniona, co pewnie uszczęśliwi wiernych fanów sagi. Wciąż gra opiera się o systemie rozgrywek turowych, który doskonale sprawdza się nie tylko na urządzeniach z myszą i klawiaturą, ale także na urządzeniach dotykowych.

Nie uległa zmianie również system modernizacji bohaterów, który jest charakterystyczny dla gier gatunku PRG Razem z pokonywaniem nowych niszczycieli i wykonywaniem codziennych misji, zyskujemy punkty doświadczenia, które będzie można zdobyć na innowacje zdolnosci. W Lidze Samarytan 2 mamy jednakże pewną nowość. Do Woja oraz dołączy też nowa klasa postaci, którą jest Łucznik – fachowiec od atakowania z daleka. Kolejny raz też będziemy musieli skorzystać z pomocy kolegów i naszych pomocników. Kluczem do triumfu jest, albowiem współpraca z innymi graczami. W Lidze Aniołów 2 twórcy postanawiali dodatkowo zmodernizować ten element.

Z jakiego powodu słusznie zagrać w League of Angels 2 ?

League of Angels 2 jest rewelacyjną kolejną odsłoną fajnej gry sprzed wielu lat, która aktualnie zdobywa sławę na świecie. Warto dać sobie szanse na stosowanie gry, gdyż zawiedzenie się na niej jest mało możliwe. Przygotujecie się pomiędzy innymi na: Nowe historie ze świata Etherii, Nowe, wciągające wyzwania, Skomplikowane wyzwania, ciekawe pojedynki, Grę wzbogacono nową klasą postaci – Łucznik, współprace z innymi graczami, bądź bitwy typu Player versus Player (Gracz na gracza). Odwiedziny w bajecznym świecie zachwyca przepiękna szczegółowość detali. Liga Aniołów 2 to propozycja, którą powinien prześledzić każdy, nie jedynie miłośnik poprzedniej produkcji. To bardzo udana gra, która wzbogaci perypetie aniołów, a także przy tym wprowadza wszystką wiele unowocześnień. Świat Etherii na was czeka!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments