Call of Roma – zabytkowe wieczne miasto

Ekonomiczne MMORPG Wojenne

Call of Roma – nudno Ci w XXI wieku? Jesteś fanem historii? Więc może zechcesz skosztować starożytnych czasów…? Zagraj w darmową grę przeglądarkową, dzięki której przeżyjesz niezapomnianą przygodę! Call of Roma przeniesie Cię do zamierzchłych czasów starożytnego Rzymu, powszechnie często nazywanego Wiecznym miastem. Mianem tym oczywiście miasto to może się poszczycić dzięki zniewalającej historii, którą za sobą niesie, ale dość ciekawostek…

zagraj_teraz

https://www.youtube.com/watch?v=ZDvjCUqQ-R8

Jak już wspomniałem Call of Roma, to gra osadzona w realiach starożytnego Rzymu. Cała zabawa jest prosta i nieskomplikowana, bowiem polega na wcieleniu się w postać władcy, którego zadaniem jest budowa i rozwój własnego miasta oraz zaprowadzenie porządku i harmonii pomiędzy jego mieszkańcami. W grze występuje wiele elementów ekonomicznych. Aby szybko rozbudować miasto, należy stawiać nowe budynki militarne, przy czym należy pamiętać o zapewnieniu miejsc pracy swoim poddanym, by mieli kasę na swoje utrzymanie. Nie zapominaj, że to Twoi mieszkańcy są siłą napędową dobrze prosperującej gospodarki. Ale, ale… wiadomo, że majątek jest ważny, dlatego by nasza posesja i skarbiec były dobrze chronione musimy stworzyć własną armię, która jest nieodłącznym elementem każdego mocarstwa! Nie ma jednak tak łatwo… Na początku żołnierze są tylko zwykłymi ludźmi, dlatego, by potrafili sprawnie posługiwać się bronią, nabyli umiejętności walki, wykazywali się odwagą i hardo bronili granic cesarstwa, konieczne jest wprowadzenie systematycznych treningów, które na pewno pomogą w zdyscyplinowaniu wojaków! Zadaniem każdego gracza jest powoływanie takiej armii, wzmacnianie elementów obronnych i szkolenie jednostek wojennych. Wszystko to razem wzięte zdoła zapewnić bezpieczeństwo Twojemu miastu oraz jego poddanym, a także wzbudzić szacunek ludu oraz innych graczy.

02(playality.com)

Kiedy już jednostki będą gotowe do boju i bez problemu będą radzić sobie na polu bitwy granice imperium, a co za tym idzie i Twoje wpływy w Starożytnym Rzymie znacznie wzrosną. Tak naprawdę nim się obejrzymy, a dzięki naszemu strategicznemu geniuszowi i odrobinie cierpliwości małe miasto przeistoczy się w niepokonane imperium cesarskie! Mniej jednak na uwadze, że każda klęska równa się z rozpoczęciem wszystkiego od nowa! Warto wspomnieć, że w Call of Roma walki toczone są zarówno z prawdziwymi ludzkimi wrogami, jak i z komputerowymi nieprzyjaciółmi. Możecie atakować tereny innych graczy. Do dyspozycji macie multum celów oraz kilka sposobów ich podboju. Co ciekawe gracze mają możliwość wysłania na obce tereny szpiegów, by Ci sprawdzili siłę i liczebność armii obcej lokacji. Wojna rozgrywana jest na arenie, gdzie gracze mogą bezpośrednio stawiać czoła wrogom bądź wziąć udział w pojedynkach drużynowych.

call_of_roma_3(darmowegrystrategiczne.pl)

Zdobyte surowce z wojen zapewniają dalszą rozbudowę miasta, a bitwy są świetnym sposobem na podwyższenie doświadczenia naszego wojska, które na pewno przyda im się w kolejnych podbojach. Dla ułatwienia warto wspomnieć, że nowicjusze w grze (przez kilka pierwszych dni) posiadają protekcję przed atakami doświadczanych graczy, która pozwala im na chociażby minimalne rozbudowanie cesarstwa, jak i krótkie przeszkolenie armii. Fajną sprawą jest też możliwość dołączenia do jakiegoś sojuszu w przypadku kiedy jesteśmy bardzo słabi, niedoświadczeni i biedni, który pomoże nam obronić się przed atakami wrogów.

Jeśli jesteście gotowi na starożytne rozgrywki, a rzymskie klimaty nie są Wam straszne, dołączcie do innych graczy, stwórzcie własne imperium i skopcie im tyły.

zagraj_teraz

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments