Battle of Beasts – wychowaj stworki

Fantasy Przygodowe RPG Strategiczne

Znudzony mijaniem wciąż tych samych twarzy? Czujesz, że Twoje życie to jedna wielka monotonia? Chciałbyś coś zmienić, ale nie do końca wiesz jak…? Spokojnie, mam antidotum na Twoją nudę! Już teraz przenieś się w mrożący krew w żyłach świat– BATTLE OF BEASTS i … wychowaj swoje stworki ;-)

zagraj_teraz

 

O co właściwie chodzi? BATTLE OF BEASTS to niecodzienna gra przeglądarkowa typu RPG, która przeniesie Cię w nieznany i niezwykle ekscytujący świat fantasy! Swoją przygodę zaczynasz od wcielenia się w postać Maga, którego zadaniem jest stworzenie całej gromady tajemniczych i dziwacznych kreatur, dzięki którym będzie on mógł zbudować i stopniowo powiększać swoje Królestwo. Musisz pamiętać, że bestie, które stworzysz, są DZIKIMI zwierzętami i aby były Ci posłuszne, broniły Twojej fortecy i stawały w Twojej obronie, niezbędna jest ich systematyczna tresura! Dzięki ciągłej dyscyplinie nie tylko oswajasz swoich kompanów, ale pozwalasz na zdobywanie doświadczenia i umiejętności walki!

ss_3(upportal.wavecdn.net)

Co zrobić by Twoje słodkie pupile wyrosły na silne, wytrzymałe i nieustraszone? Musisz po prostu wykazać się odrobiną troski poprzez ciągłe dokarmianie Twoich maluchów ( 😉 ). Pamiętaj również, że każdy z nich potrzebuje swojego miejsca (w sensie przestrzeń osobista, przecież nie chcesz, by się wzajemnie zeżarły). Warto też wspomnieć, że każdy stwór ma inne wymagania co do jedzenia i hodowli. (Ehh… Potwory jak ludzie – wiecznie marudzą…)

W mitycznym świecie jest wiele krwiożerczych bestii, które będą walczyć u Twojego boku, co ciekawe każda z nich inaczej unicestwia swojego przeciwnika, np. taki pająk z dumą zrzuca sieci na swoich wrogów, niby niepozorny bazyliszek, dosłownie paraliżuje swoim delikatnym spojrzeniem, a słynne już Nagi, potrafią tak sprytnie omamić swoich nieprzyjaciół, że Ci nieświadomie atakują SOWICH. Oprócz wyżej wymienionych kreatur możemy też spotkać osiągające kolosalne rozmiary szerszenie czy równie niebezpieczne smoki!

ss_1(upstrussi.wavecdn.net)

Jak nabyć nowe tereny i rozwinąć swoje imperium ? Wystarczy wysłać swoje potwory do walki, ALE pamiętaj, aby Twoje pupile Cię nie zawiodły w boju, muszą być do niego dostatecznie wytrenowane i silne, a to już Mój Drogi zależy tylko od Ciebie. Walki są bardzo ciekawie przedstawione, a całość mrocznego klimatu dopełniają dźwięk i przejrzyste animacje!

W sumie gra oferuje podbój aż 9-ciu krain! Jeśli już uda Ci się zdobyć Swój upragniony obszar, podbita ludność będzie musiała opłacać wysokie podatki do budżetu Twojego Królestwa – w ten właśnie sposób zarabiasz!

Battle-of-Beasts9(citybuildinggames.com)

Co zrobić by podwładni dużo chętniej wprowadzali się do naszych osad? Wystarczy jedynie zadbać o ich wygląd, który wówczas poprawi humory wszystkim mieszkańcom! Dobra rada – bacznie strzeż swojego skarbca! Twoi rywale tylko czekają na moment nieuwagi, by się do niego dobrać! Aby mieć pewność, że nikt nie przedostanie się do Twoich pieniędzy, wybuduj basztę, która będzie chronić Twój skarbiec przed nieprzyjaciółmi.

BATTLE OF BEASTS to gra strategiczna oferująca multum rozrywki, w której nie tylko masz za zadanie zdyscyplinować swoje bestie, ale też wybudować od podstaw swoje imperium, dodam też, że świat ten zawiera wiele elementów ekonomicznych! To Ty jesteś prawdziwym zarządcą, decydujesz o budowie całej infrastruktury, więc na co czekasz? Udowodnij, że nadajesz się na prawdziwego poskramiacza bestii !

zagraj_teraz

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments