Assassin's Creed Revelations,

Assassin’s Creed Revelations, starość też radość

Polecne i promocje Przygodowe

Wydana w 2011 roku przez firmę Ubisoft gra Assassin’s Creed Revelations jest kultową odsłoną serii AC, która zdobyła sobie ogromne uznanie wśród graczy na całym świecie. Jest to gra przygodowa, w której wcielamy się w członka elitarnego bractwa asasynów, którzy walczą o porządek na świecie.

Assassin’s Creed Revelations, starość też radość

Mamy tutaj dostępne tryby- kampanii oraz rozbudowany tryb multiplayer, w którym możemy zmierzyć się z innymi graczami. Fabuła tej części nawiązuje do losów Ezio Auditore, który już jako pięćdziesięcioletni wojownik trafia do XVI- wiecznego Konstantynopola, podążając śladami Altaira, swojego przodka.

Assassin's Creed Revelations,
Assassin’s Creed Revelations,

Na miejscu zauważa, że templariusze są miejscowym ciemiężycielem, ich wpływy w mieście są ogromne, wie że grozi to katastrofą. Wraz z Sulejmanem Wspaniałym oraz tamtejszymi asasynami, którymi przewodzi Yusuf Tazim, postanawia podjąć próbę powstrzymania odwiecznego wroga. W grze mamy dostępność do otwartego świata, możemy wybierać dokąd się udamy. Są tutaj misje główne – fabularne oraz poboczne, mniej ważne misje, którymi możemy zająć się jeśli chcemy ukończyć grę z jak największymi postępami. Ezio, mimo żę już doczekał się podeszłego wieku, doskonale radzi sobie przy pokonywaniu rozmaitych przeszkód.

Nowością jest „hakoostrze”, które wystrzeliwuje hak na linie, pomaga we wspinaczce. Dostępność broni jest przeróżna, mamy tutaj również bomby, które możemy sami wytwarzać, kombinacji jest około 300. Ponownie współczesnym przodkiem asasynów jest nie kto inny jak Desmond Miles.

Kolejną nowinką, która pojawia się w tej odsłonie jest „orli zmysł” w odróżnieniu od „orlego oka”, umiejętność ta pozwala nie tylko na widzenie przeciwników przez przeszkody, ale również przewidywanie kierunku ich ruchu. Grafika jest ponadprzeciętna. Z niezwykłą precyzją wykonywano animacje postaci, w szczególności zwrócono uwagę na mimikę i detale twarzy.

Lokacją, która rzuci się w oczy jest Kapadocja, gdzie Ezio będzie musiał wedrzeć się do twierdzy Templariuszy. Jeśli chodzi o część zamykającą rozdział związany z Auditore, Ubisoft spisał się na złoty medal. Serdecznie polecam tę pozycję i zachęcam do rozgrywki, szczególnie multiplayer, gdzie możemy sprawdzić swoje umiejętności z doświadczonymi graczami.

 

Artykuł powstał dzięki portalowi sex telefon
 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments